Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok egy oan társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy oan társkeresőhöz ahol párkapcsolati önéletrajzzal és motivációs levéllel kellene, lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Felépítenéd a párkapcsolati előzményeidet, megadnád mettől meddig tartott egy kapcsolat (az 1-2 kalandot kihagyhatod, de az pár nélküli időnek számít!), leírhatnád h segítségeddel milyen célokat értetek el, milyen élményeket szereztetek (pár szóban).


A Mot. levélben pedig kicsivel hosszabban kifejthetnéd, hogy ez a sok (?) tapasztalat milyen igényeket ébresztett fel mostanra benned és ki, miért járna jól ha veled járna :)



2020. aug. 23. 22:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Persze, majd exek visszaugazolnak. Inkább keresztbe tesznek. Baromság ez így.
2020. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

Az elejére mindenféleképpen oda kell biggyeszteni, hogy Nemzeti...

Így sincs sokaknak esélye, ettől az ötlettől meg már el sem kellene menni ezen helyre. Nem beszélve az országlétszám növekedési koncepciói-, elnézést akciótervei ez az ötlet végkép keresztülvágná.

2020. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Most ennek mi értelme lenne? És akkor te mi alapján választasz párt, ki hordott össze több f*szságot? Ráadásul nem értem miért fektetne valaki több időt arra, hogy leírja részletesen milyen volt az előző kapcsolata, nem logikusabb lenne ha bővebben mesélne magáról? Mert amiket te leirtal kiderul milyen kapcsolata volt az exevel... Hurra..
2020. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát a legtöbb válasz minőségéből kitűnik, hogy valóban kevés lehet itthon az a réteg akik a célcsoportot alkotják.


A legtöbben értelmezni sem tudják az alapkoncepciót, pl:

"nem logikusabb lenne ha bővebben mesélne magáról" De, ezért írtam hogy "leírhatnád h segítségeddel milyen célokat értetek el, milyen élményeket szereztetek (pár szóban)"


Ez kb az amit sokadik találkozás után úgyis elmondtok egymásnak.


"Persze, majd exek visszaugazolnak. Inkább keresztbe tesznek."

Hát, látod ebből is kitűnik milyen minőségű volt az előző párkapcsolatod. Amilyen a választás minősége ugyebár...

2020. aug. 23. 23:33
 15/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb válasznak nem a minőségéből, hanem a tartalmából látszik, hogy ez nem működne. Hiába erőlteted.
2020. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

'Amilyen a választás minősége ugyebár...'


Nem magamról beszélek te nagyon okos.

A szaktások jelentős része igen csúnyán zajlik. Szerinted mégis ki a phasz fogja az exit minősíteni egy társkeresőn?

És mégis hogyan?talán teljes névvel kell regisztrálni?

2020. aug. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az én exeim nem mondanának olyan borzasztó dolgokat, bármennyire is érdekes lenne rájuk írni, hogy "Héj, Milyen voltam egy kapcsolatba?".Én ha nem lennék most kapcsolatba szívesen kipróbálnám, hamár párt keresek, akkor miért is ne ölném bele az ídőmet?Ezzen az oldalon legalább tudnád, hogy komoly kapcsolatot keresnek.
2020. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14. De ez is a kapcsolatban szerzett dolgokról szól, nem magáról az emberről. Kérdező, miért érdekel téged ennyire a másik múltja, exe? Az az egy ötlet tetszik max, hogy jövőre nézve ki kit képzel el pár éven belül mondjuk.
2020. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18. Őszintén kezdem nagyon nem érteni az embereket. Ha van egy adatszivárgás botrány, mindenki legyint, hogy "ááá, ez csak az xyz socail profilom adathalmaza, kit érdekel ki és mire használja ha már ellopta". A fent vázolt ötletemhez hasonló esetben (felmerülhet, hogy valami titkolni való mégis van), viszont egyből előkerül az aduász "mégis kinek mi köze a múltamhoz?".


Azért érdekel a másik múltja, mert egy normális kapcsolatban idővel ez előkerül, és ha mondjuk 2 év után sem szívesen beszél a partner a régi időkben szerzett tapasztalatairól, az melegágya lehet későbbi problémáknak is.


Ez a még nem létező társkereső oldal sem kérne több adatot, mint amennyit önszántadból 5-10 év alatt kiadsz a facebooknak, mindenféle álláskereső oldalaknak és hasonló social cuccoknak (pl. becsekkolós alkalmazások).

2020. aug. 24. 12:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Magamból indultam ki és eleve nem tenném ki a nyilvánosságnak, hogy miért ment tönkre az előző kapcsolatom. Ország világ elé kiteregetni, ez csak rám es az exemre tartozik, nyilván ha megkérdezi a jövendőbeli párom elmondom neki. Olyan párt kell keresni, aki túltette magat az előző kapcsolatban es mentalisan egeszseges.
2020. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!