Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg elvárja egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elvárja egy átlagos kinézetű huszonéves nő is hogy pár naponta étterembe együnk meg nyaraljunk többször évente, meg természetesen autóval hurcolásszam mindenhová?

Figyelt kérdés
F/29
2020. szept. 3. 09:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én átlag kinézetű, huszonéves nő vagyok.

Étterem: meg is bolondulnék, nem szeretek este mászkálni, viszont imádok főzni, tök jó közös program és jobban szeretem, ha az ételek a mi ízlésünk szerint készülnek.

Nyaraljunk többször évente: max pár hosszúhétvége és egy hosszabb nyaralás amit preferálnék.

Autónak én nagyon örülök ha a pasi minél kevesebbet akarja használni, herótom van az olyan emberektől akik a sarki kisboltba is autóval mennek. Környezetszennyező, büdös, kényelmetlen, macerás.

2020. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Tudod mi nők szeretjük ha kényeztetnek minket kicsit. Jól esik néha kettesbe lenni . Mondjuk havonta elmenni néha wellnesezni vagy 1évbe egyszer nyaralni,néha napján esetleg vacsorázni menni.

Nem szeretjük a sóher faszokat akik ,csak otthon ülnek isszák a sört és büfögnek egyet-kettőt de elvárják hogy kinyaljuk a kis seggüket és széttegyük nekik a lábunkat... te meg közbe nem teszel semmit egy kapcsolatért. Persze nem kell kifizetni helyettem.

Sóher fasz nem kell mégegyszer,aki csak a dugásra használ köszi,és más nem fontos neki!! Inkább akkor leszek egyedül...

2020. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy? Úgyse áll veled szóba senki. Viszont nyugi, az üveg bornak nincsenek ilyen elvárásai feléd.
2020. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Te semmit se akarsz tenni egy nőért?? Csak dugni.

Akkor ajánlom a prostit neked az való

2020. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy? Neked úgysem lesz nőd.
2020. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha étteremben akarok enni akkor elmegyek a fizumból. Nyaralni szintén, vagy a párommal felesben. És nincs autója, ami egyáltalán nem zavar.
2020. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
DEHOGY várja el.... miért pénzt költeni ilyesmire? egyszer-egyszer jól esik, de pl én amilyen vagyok, terhemre lenne ez a folyamatos járkálás.. Meg egy jó párkapcsolat amúgy sem az ilyen felszínes elvárásokon alapszik, mert amelyik igen annak köze nincs a párkapcsolathoz..
2020. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi sóher fasz van,aki sajnáljs bnőjére a pénzt...
2020. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18: Ez az basszus, mit megadnék, ha végre költhetnék valakire :'D
2020. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!