Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Színházban, operában, hangvers...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Színházban, operában, hangversenyen lehet ismerkedni? Vannak egyedülálló férfiak, akik ilyen helyeken észrevesznek egy egyedüljáró nőt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha jó nő vagy, akkor vannak.
2020. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Férfi nem megy ilyen helyre, csak ha cipeli a barátnője, felesége.
2020. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Én megyek ilyen helyre és férfi vagyok.
2020. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, a barátomat is egy színházban ismertem meg, bár mindketten baráti társasággal voltunk. A szünet során találkoztunk, mert mindkettőnket elküldtek a többiek perecért. :D

22/L

2020. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én olyan 40-50 éves korosztáylra gondoltam...
2020. szept. 4. 18:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Elég gyakran járok színházba, ez a korosztály a leggyakoribb, viszont az ennyi idős férfiak nagyobb eséllyel vannak már tartós párkapcsolatban.

Ettől függetlenül szerintem ne ad fel (már persze ha nem csak ezért jársz ilyenekre) mert semmivel sincs kevesebb vagy több esélyed, mint bárhol máshol.

22/L

2020. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalabb vagyok, és valószínűleg észrevenném az adott nőt, csak egyrészt arra gondolnék, hogy nincs egyedül, másrészt meg nincs kivel eljárnom ilyen helyekre, egyedül meg nagyon kínosan és frusztráltan érezném magam, ezért inkább bezárkózom. Rossz érzés látni a boldog embereket, azt, hogy nekik van, aki elkísérje őket. Sok helyre szívesen mennék kikapcsolódni, de egyedül nagyon rossz.
2020. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!