Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos, hogy egy nő stílusosan és öltközködjön a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Alap.
2020. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Személyfüggő, de pl.: nekem egyáltalán nem az.
2020. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Elég ha, normálisan öltözködik és nem vesz fel, olyan ruhát ami szemmel láthatólag egyáltalán nem megy egymáshoz.
2020. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Nem kell túlgondoni, de lehet mindig csinos

[link]

nekem egy ilyen szett egy szép táskával bőven elég egy csajon

Ha nincs meleg, akkor egy harisnyával és minőségi blézerrel

2020. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire.
2020. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4es!

Talán egy koktél partihoz tökéletes, de hogy így jarkáljak a hétköznapokban... Biztos nem😂

2020. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tehát mindig öltözködjön úgy mintha valami nagy alkalom lenne? Nem kell túl gondolni 😂😂😂 Akkor ha mentek is valahova oda mit vegyen fel ha ezt veszi fel a mindennapokra? 🤦
2020. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Erre nehéz válaszolni, mert ha már valakit szeretek, akkor az öltözködését is elfogadtam. Az a nem jó, ha változik menet közben.


Szülnek a nők, és sorra veszik fel a "csak leugrom a boltba" ruhát, és egyre távolabb kerülünk már a bolttól. :D Tudod az a bolyhos melegítő. Aztán jó lesz az a zsíros haj még két napig, stb. Nem, ha elmegyek a férjemmel valahova, akkor hajmosás, és nem a 10 éve is már ki volt kopva nadrágom veszem fel, valami "jó lesz ez" felsővel.


Inkább azt mondom, hogy a nő maradjon meg nőnek, és az a stílus, öltözködés ahogy megismertem, az maradjon meg, mert abba szerettem bele külsőleg, nem a jó lesz az melegítőbe, meg zsíros hajba.


Persze nincs baj, ha a férfi is idővel a "jó lesz az kategóriát" képviseli. Jó az a póló még ma, már ki kéne mosni a nadrágot, de ma úgysem megyünk flancos helyre, jó az még oda is. Minden jó mindenhová. :D

2020. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

A nők többsége egy szűk farmerban van és valami testhezsimulós felsőben pólóféle trikóféle vagy kardigán, vagy hasonló.


Otthon meg teljesen mindegy, otthon mindenki lazán öltözik.

2020. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már szeretem, úgy szeretem amilyen s ő is tudja ezt...kakkantok-tunk más véleményére;)
2020. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!