Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos a mell mèrete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a mell mèrete?

Figyelt kérdés

Sràcok, fèrfiak! Kinek mennyire fontos a mell mèrete?

A nagy cicit tènyleg annyira lehet imàdni?



2020. júl. 23. 21:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak nem fontos a méret.
2020. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Az alakja fontosabb.
2020. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
12%
Ha jó alakú és szép arcú a csaj, akkor nem tragédia ha nem nagyok a mellei. Ha jó alakú és szép arcú, de mellé még nagyok a mellei az a legjobb, álom kategória. De fontos, hogy a nagy mell szilikon legyen, vagy ha természetes akkor közel hasonló. Formás és kemény. Semmiképpen se ilyen löttyedt, hájas valami.
2020. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Ès milyen legyen az alakja?

Sajnos ez az a dolog, ami tènyleg nem kìvànsàgműsor..

Èn pl az enyèmmel nem vagyok elègedett.. 😏

2020. júl. 23. 21:43
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
A szilikon mell ronda. Valahogy másképp hat rá a gravitáció, máshogy "mozog". Akkor inkább kicsi legyen.
2020. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos az a kb. lehetetlen kategória, mint a hentai rajzfilmeken, hogy vékony nő, nagy csöcs. Sajnos a nagy tőgyekhez 90 %-ban zsírtest társul. Inkább akkor legyen vékony, de kicsi. Szilikon semmiképp sem.
2020. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%
Mint a nőknek a magasság.
2020. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%
#6 nem tudom hogy,de a romáknál főleg a román piacosok közt sok a vékony test nagy mell. Valami vérvonal lehet. Bocsánat ha dúrva példa,de állat tenyésztő mérnök vagyok. Gyakran szelektálunk egyedeket bizonyos tulajdonságra aztán őket tenyésztjük tovább a belterjességtől sem mentes roma közösségekben "véletlenűl" kialakult egy ilyen vonal.
2020. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%

Nekem kb. semennyire.

De ha már mindenképp választani kell, akkor a kisebb jobban tetszik.

2020. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer voltam egy giga nagycsöcsűvel, feküdt hanyatt az ágyon, a kezeit felrakta a feje fölé, a mellei meg lecsúsztak kétoldalt a hónaljához. Blöeee.
2020. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!