Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők egy része miért értelmez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része miért értelmezi félre ennyire a randizás fogalmát?

Figyelt kérdés

Alapból a randizás arra való, hogy két ember az alapvető szimpátián túl a találkozások alkalmával megtudja, bejönnek-e egymásnak, kialakul-e köztük a vonzalom. Ehhez képest jópár nő úgy áll a dologhoz, hogy "nem vonzódom hozzád, nem akarok veled járni, mert nem vettél le a lábamról, ezért nem randizom veled!"

Miközben pont a randi lenne az a terep, ahol a vonzalom kiépülhet és a férfi leveheti a lábáról a nőt.



2020. szept. 12. 09:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
És szerinted adjunk esélyt minden pasasnak aki nem vonz egy cseppet sem, mert érdeklődik és hátha majd megváltozik a véleményem?
2020. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

"az alapvető szimpátián túl "

A továbbiakban kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik rendelkeznek az értő olvasás képességével.

2020. szept. 12. 09:13
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Az első, mondjuk véletlen találkozáskor, tehát már a randi előtt általában le lehet venni, hogy vonzódom-e hozzá vagy sem. Ha ez nincs meg, akkor tényleg nem látom értelmét a randinak. Netes ismerkedéskor pedig szintén az első randin már látom, hogy hányadán állunk. Ha gondolkoznom kell rajta, hogy találkozzunk-e még egyszer, hátha kialakul valami, akkor abból úgysem lesz már semmi. Szóval szerintem a vonzalom már ott van a legelején is, vagy nincs, de akkor nem fog kiépülni se.
2020. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
13%
Mert hülyék, a kocsit is el kell vinni próbaútra vásárlás előtt.
2020. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Én értettem amit írtál, de az alapvető szimpátia nem jelenti azt, hogy férfiként tudnék rá tekinteni.
2020. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs semmi gond az 1. hozzászóló szövegértési készségével.


Attól, hogy egy férfi szimpatikus, még lehet, hogy mint férfi, mint potenciális partner nem vonz egy cseppet sem, és ha nem érzek iránta minimális fizikai vonzalmat sem, akkor nem fogom azzal szívatni, hogy randizgatok vele, és az ikszedik találkozás után bántom meg azzal, hogy őszintén megmondom azt, amit már az elején is éreztem (nem éreztem) iránta, vagy bántom meg azzal, hogy nem vagyok hozzá őszinte, és valami kamu okkal zárom le az ismerkedést, csalódást okozva neki.


Ennél gerincesebben igyekszem élni az életemet, nem játszani másik érzéseivel.

2020. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kell egy első benyomásos szimpátia ahhoz, hogy egyáltalán legyen kedvem találkozni, randizni egy férfival. Hiába van igazad, hogy a randinak pont az egymás megismerése lenne a lényege, mégis, nem megy ha nincs meg az a bizonyos valami plusz számomra a férfiban, nem fog meg különösen valami.
2020. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

5

Látod, de ezért nem lehet egyes nőkkel - már megbocsáss - vitázni, mert nincs logikájuk.

"nem vonz egy cseppet sem"

Ez hogy jött le abból, hogy van egy általad kevésbé ismert, de szimpatikus férfi?


De ha a randi nem arra való, hogy megismerj valakit, és kiderüljön, kompatibilisek vagytok-e, akkor áruld már el, miről szól?

Ha tényleg úgy működik, hogy első pillanatban (randi előtt) eldöntöd egy kvázi ismeretlenről, hogy rá vagy pörögve, és te vele akarsz kavarni - akkor miért érzitek sértésnek, ha egy férfi is hasonló módon, kvázi ismeretlenül leszólít nőket?


(Jó, tudom, erre megint valami logikátlan, a témához nem kapcsolódó válasz érkezik, de legalább megpróbáltam...)

2020. szept. 12. 09:34
 9/32 A kérdező kommentje:

7 Oks, csak akkor itt a jó kis kettős mérce: ha egy férfi lép oda az ismeretlen nőhöz, az pimaszság, felszínesség, mert "csak a külsőm alapján kellenék neki, nem a belső értékeim alapján", ha viszont egy nő dönt úgy külső alapján nem kell a pasi, az egy legitim értékítélet?


Szerintem a férfinak joga van próbálkozni, a nőnek meg elutasítani, de akkor ne tegyünk úgy, hogy az egyik felszínes, a másikkal meg minden oké... Meg ne adjuk elő a nagymonológot, hogy márpedig engem a lelkem szépségeiért válasszanak, meg előbb ismerjenek meg...

2020. szept. 12. 09:37
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Randizni akkor kell elmenni, ha fizikailag vonzó a randipartner. Ezt elvileg 3 mp alatt eldönti az emberi agy.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy akárkivel jó lesz, ha megvan a fizikai vonzalom. Ide kell még ugye az, amiről te is írsz kérdező, ami aztán kiderül a randin. De fizikai vonzalom nélkül sincs értelme randira menni. Ez ennyire egyszerű.

2020. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!