Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők egy része miért értelmez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része miért értelmezi félre ennyire a randizás fogalmát?

Figyelt kérdés

Alapból a randizás arra való, hogy két ember az alapvető szimpátián túl a találkozások alkalmával megtudja, bejönnek-e egymásnak, kialakul-e köztük a vonzalom. Ehhez képest jópár nő úgy áll a dologhoz, hogy "nem vonzódom hozzád, nem akarok veled járni, mert nem vettél le a lábamról, ezért nem randizom veled!"

Miközben pont a randi lenne az a terep, ahol a vonzalom kiépülhet és a férfi leveheti a lábáról a nőt.



2020. szept. 12. 09:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

Nézd a vonzalomnak nem kellenek hetek.

Azt hogy vonzódom-e valakihez többnyire elsőre tudom, de ha mégsem, mert ilyen is van, annak is elég pár randi, nem kellenek hozzá hetek.

2020. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

#5 A cseppet sem vonzó úgy jött le, hogy ha egy kicsit is vonzó, ÉN személy szerint randizom vele, mert külsőre nincsenek az egekben az elvárásaim. Látom, hogy nehezen érted, amit a másik mond, ennél világosabban viszont nehéz kifejteni, mivel te magad keveredtél logikai bukfencbe. Idézlek Téged: "alapvető szimpátián túl" ..... majd: "nem vonzódom hozzád, nem akarok veled járni, mert nem vettél le a lábamról"


Tehát te leírod, hogy a nő álláspontja: "nem vonzódom hozzád" majd amikor én ugyanezt írom, logikátlannak tartasz. Ekkora öngólt kevesen lőnek és még nagyképű is vagy mellé. Na, ha mindez látszik rajtad, veled például ezért nem akarnak randizni. :-) De ez csak egy tipp.

2020. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

Huh.

A nok azert nem mennek veled randizni, mert (az irasodbol is) sut rolad, hogy felsobbrendunek tartod magad naluk.

2020. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

"A nok azert nem mennek veled randizni,"

Ezt miből szűrted le?

(Aztán megsértődsz, ha azt mondom, logikátlan vagy...)

2020. szept. 12. 10:05
 15/32 anonim ***** válasza:
89%
Mások nevében nem nyilatkozhatok, de én személy szerint pár perces beszélgetés alatt el tudom dönteni, hogy vonzó-e számomra a másik ember vagy sem. Ehhez nem kell randik sorozata. Ha vonzó, akkor belemegyek a randiba, hogy jobban megismerjem. Ha pedig nem vonzó, akkor nem, mert úgysem fog kialakulni később sem vonzalom. Soha nem volt még olyan, hogy valakihez elsőre ne vonzódtam volna, majd későbbi ismeretség alapján alakult ez ki. Ha az első találkozáskor nem vonzó, sosem lesz az. Ezért feleslegesnek tartom pazarolni az ő idejét meg a sajátomat is.
2020. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező te kevered a szezon a fazonnal.

Szimpátia nem egyenlő a vonzalommal. A szimpátia az hogy emberileg, szemelyiségileg kedvelem-e. Beszelgetek valakivel és tetszik ahogy beszél, jónak latom a humorát, könnyen megértjük egymást, jófejnek tűnik, ez a szimpátia. De ez még NEM vonzalom.

Egy szimpatikus ember még nem feltétlen lesz számomra vonzó. Kedvelem emberileg de lehet hogy ennyi. És a vonzódás az pedig nem ugyanaz mint az hogy tetszik. Tetszhet valaki külsőre, de ha nincs meg benne az a plusz, nincs kémia akkor NEM lesz vonzódás.

És egy ember lehet szimpatikus úgy hogy abszolút nem jön be külsőre, nincs kémia, szintén nem lesz semmi.


De már egy rövidebb beszélgetés során le lehet azt szűrni hogy valakihez vonzódom-e. Ha úgy tetszik matematikailag vonzódás=szimpátia (emberileg)+bejön-e külsőre

. De ez nem mindig jön be. A kémia valami olyan ami nem mindig alakul ki, hiába tetszik.

És ha ez nincs meg mondjuk a 2. randin és előre tudom hogy nem is lesz, akkor kár erőltetni. És szándékosan nen az elsőt írtam, mert az sokszor kínos, kellemetlen, feszeng a másik stb.

De masodjára már el lehet dönteni.

2020. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Illetve én meg nőként azt gondolom hogy nem felszínes dolog (vagy az, de külső megfog belső megtart) valakit mondjuk azért kiszúrni mert tetszik külsőre.

Ha az nincs meg, ott elbukott már a dolog. Tehat nincs ezzel baj, legalábbis engem nem zavar.

2020. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%
TUdod, van, amikor rögtön tudni, hogy semmi értelme.
2020. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%

A nők és a férfiak másképp gondolkodnak: a férfiak számára a legtöbb nő vonzó, de nem tudják, hosszabb távon összeillenek-e. Ezért nekik egyértelmű, hogy a randizás az a terep, ahol megismerhetik a másikat.


A nőknél fordítva van, a legtöbb férfihoz semlegesek, így csak olyan férfival mennek randizni, akivel eleve össze akarnak jönni (az esetek nagy százalékában). Nem a randi az első lépés, ennél sokkal korábban kell kezdened a "hódítást": ja, és nincs biztos recept, úgyse fogsz minden nőnek megfelelni.


Az meg egy másik kérdés, hogy a nők magukkal szúrnak ki, mert a férfiak egy nagyon kis százaléka olyan külsőleg/belsőleg, hogy az adott nő azonnal vonzódjon hozzá. Persze, az lehetséges, hogy egy átlagpasival ugyanolyan, sőt boldogabb kapcsolatot kezdjen, de ezt nem tudja meg, mert nem randiznak.


Az egész randizás túl van misztifikálva, pedig sokkal lazábban is lehetne venni a dolgokat. Jó ismerkedni, jó programokat csinálni, és nem kellene rágörcsölni a dolgokra.

2020. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

#9 7 vagyok.

Nem a külsőre gondoltam, hogy megfog benne valami, hanem a belsőre.

De egyébként ez a valami nálam lehet akár egy kedves mosoly, egy kellemes beszélgetés, egy kellemes hang, egy hajtincs ami számomra aranyosan áll...tehát bármi...

2020. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!