Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasival nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasival nagyon jól kijöttök, megfog a kisugárzása, a humora, és a stílusa, de arca nem tetszik, akkor nincs esélye nálatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 11:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan.
2020. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát ez ízlés kérdése. Nincs olyan, hogy valaki mindenkinek tetszik, valaki meg senkinek sem. Akik nekem tetszenek, azok a barátnőimnek nem, mindig csak néznek, hogy ez most komoly, hogy ez a férfi nekem bejön? Akiket meg én visszautasítottam, azokért bomlottak a csajok. Van akinek fontos a külső, meg elég is neki, van akinek meg nem annyira, hanem kell a kisugárzás. Én az utóbbi vagyok. Persze az igényesség, az ápoltság fontos. De ez együtt is jár az számomra vonzó férfiakkal.
2020. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze olyan is van, aki külsőre is jól néz ki, és a kisugárzás is megvan, ő lett a férjem. :D
2020. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Valakit vagy kivanok, akarok, vagy nem. Utobbi esetben a vilag legszebb baratsaganal a budos eletben nem lesz tobb.

Arrol nem beszelsz, hogy egy erdekes, csunya arc is tetszhet valakinek. Na de tetszenie kell.

2020. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
de van. ellenben fordított esetben ha a pasi arca nem tetszik egy nőnek, rnadom kuka 100 ból 100 szor
2020. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Abszolut van eselye. Raadasul az arcon annyira konnyen lehet valtoztatni egy masik frizuraval, szakallal, szemuveggel stb...
2020. szept. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Arcra is tetszenie kell. Ez nem feltétlen egy esztétikai ideál, vagy a mindenkinek tetsző jóképűség, de kell benne valami vonzó, ami megfog, valami férfias, szexi vonás. Pl nekem a nagy orrok. Pedig esztétikailag a nőies vonásokat tartom szépnek. Szóval nincs általános recept, pont ahogy a 12-es írja.

De arc mellett nekem az alkat nagyon fontos. Itt is mindenkinek más jön be, nekem a vékonyabb, sportosabb, nem a mackós.

Ha külsőre nincs meg az a szint, ami fizikailag vonzóvá teszi, akkor ezzel a legjobb kisugárzással a legjobb, legviccesebb stb. barátom lesz.


De a kisugárzás fontos, hogy legyen bármiféle kapcsolat. Ha nincs meg, lehet akármilyen helyes, számomra üres marad, nem tudunk belsőleg kapcsolódni.


Tehát: jó test + vonzó arc = jó külső

Kérdésben szerepel + még figyelmesség stb: jó belső


Jó külső+jó belső=kapcsolat

Jó külső+érdektelen/nem jó belső=semmi

Nem jó külső+jó belső=barátság

Nem jó külső+érdektelen/nem jó belső=semmi

2020. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
52%
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Hát lányok ti aztán nem vagytok egyformák ebben a témában. xD
2020. szept. 16. 13:02
 20/30 Salilala ***** válasza:
100%
Miert kene egyformanak lennünk?😏
2020. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!