Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasival nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasival nagyon jól kijöttök, megfog a kisugárzása, a humora, és a stílusa, de arca nem tetszik, akkor nincs esélye nálatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 11:52
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
#20 Nem kell, de számomra fúrcsa hogy egyik nőnél elengedhetetlen a jó külső, másiknál pedig szinte egyáltalán nem számít.
2020. szept. 16. 14:09
 22/30 anonim ***** válasza:
12%
A nők arcfetisisztak, csak az erdekli oket. Max mèg a penztarca.
2020. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#22 Ez nem igaz. Olvasd el az előző kommenteket.
2020. szept. 16. 21:06
 24/30 A kérdező kommentje:
#17 Engem 5-ből minimum 3 nő jóképűnek tart. Sokat adok a külsőmre, és rendszeresen edzem a testem. Csak azt vettem észre, és hallottam több nőtől hogy nekik nem számit a külső, főleg a test, és kicsit elgondolkodtam a dolgon.
2020. szept. 16. 21:11
 25/30 anonim ***** válasza:

Engem 5-ből minimum 3 nő jóképűnek tart.


Még Brad Pittet sem tartotta 5 ből 3 nő annyira jó pasinak annó. Szóval azért ne túlozz, vagy ha tényleg annyira jó pasi lennél, most is 3 nőt kényeztetnél gyakorizás helyett.

2020. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#25 Akkor 5-ből 2. Így jobb?
2020. szept. 16. 21:40
 27/30 anonim ***** válasza:
74%

Én pl kifejezetten kerülöm a tökéletes testű srácokat, mert nekem sincsen tökéletes testem, azonkívül egy tökéletes test kiépítése és karbantartása iszonyat sok idő, és nekem pedig más elképzeléseim vannak a szabadidőm eltöltéséről és az étkezésekről, mint a konditerem és a fehérjeturmixok.


Ez egyébként nem azt jelenti, hogy nem szeretek sportolni vagy dagadt lennék. 26L

2020. szept. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyébként inkább én furcsállom, amit írtál


#20 Nem kell, de számomra fúrcsa hogy egyik nőnél elengedhetetlen a jó külső, másiknál pedig szinte egyáltalán nem számít.


Hihetetlen módon mi nők különböző emberek vagyunk különböző gondolkodással.


Meglep, hogy ez meglep. :D

2020. szept. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#27 Messze van az én testem a tökéletestől, és egyébként egy nőnek szerintem elég odafigyelni a táplálkozásra, és max egy keveset mozogni ahhoz hogy jó alakja legyen.
2020. szept. 17. 00:20
 30/30 A kérdező kommentje:
#28 Nálunk férfiaknál mindegyikünknek számit egy nő külseje, az arc és a test is. Mindenkinek más tetszik, de nincs olyan férfi akinek ne számítana.
2020. szept. 17. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!