Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nőként én hívom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként én hívom el a férfit randizni, azt hogy értékelitek, kedves férfiak?

Figyelt kérdés
Ekkor én fizessek mindent vagy egyezünk meg abban, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását?

2020. szept. 16. 18:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Hívj engem randizni. Fizetem a kávét és xopni sem kell érte. Problem solved.
2020. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
11 folyt. Tovább olvastam a beszólásaidat Kérdező. Visszavonom. Csak akkor megyek, ha mindent te fizetsz + este xopsz és ....
2020. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Súlyos fogalomzavarban szenvedsz, a hozzászólás és a beszólás között oltári nagy különbség van. Egyébként sem erről az oldalról hívnék el valakit. Főleg nem ilyen kikötésekkel,vmint az orális szex.
2020. szept. 16. 19:10
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem ragaszkodom hozzá. Elég ha fizetrd az esti piámat. Utánna már a szexhez sem ragaszkodom
2020. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

En pl. ugy hivnek el egy ferfit, hogy "nem megyunk el meginni valamit?", es ez szerintem javaslat, mintsem meghivas.

Ha epp olyan kedvem van, akar fizetek is mindent (volt mar olyan elso randim, "elhivottkent"), de szerintem ennyibol egyaltalan nem elvarhato.

2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
De elore nem tudod lefektetni, hogy MAJD miben egyeztek meg ti ketten ott...Ahogy alakul.
2020. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Semmi sem tiltja, hogy a meghívás után lebeszeljük írásban.
2020. szept. 16. 19:40
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Uh, hát szerintem az nagyon gáz. De nem, nem tiltja semmi
2020. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi rossz s ha az egy vacsora, amit ő főz pláne, de egy séta sem probléma.


Ha normális a pasi, akkor a fele-fele fizetést kéri, de fordított esetben is ez az elvárt, mint a "most megveszlek kilóra"-estére kb marhaság.

2020. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha én lennék a meghívott, örömmel venném. Majd mikor fizetésre kerül a sor, állnám a kettőnk fogyasztását.
2020. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!