Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randi végén megbántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randi végén megbántottam akkor van esély rá, hogy még lesz randi?

Figyelt kérdés

Együtt töltöttünk 2-3 órát majd mikor esteledett javasoltam, hogy üljünk be valahova ő pedig mondta, hogy inkább hazamenne és kellemes időt töltöttünk együtt de fáradt.


Erre én teljesen bekattantam (a hangjából érződött, hogy csak kifogás és elutasítás) és azt mondtam, hogy ,,hát igen, kellemes beszélgetés volt még ha nem is a legkulturálisabb."

Mihelyt kimondtam kiült az arcára a döbbenet és kérte h ismételjem meg de persze leesett, hogy tök átlátszó vagyok, és a sértettségem maitt probalom neki visszaadni. Bocsánatot kértem, mondtam, hogy semmi semmi. Ezután szép estét kívánt és elment.


Ennek egy hete, írtam neki, mondtam h nem tudom mi ütött belém ő meg visszairt és mondta, hogy hát ő se de mindegy is.

Igazabol azért esett rsszul, hogy offolt mert végre találkoztam egy olyan emberrel aki nem csak nagyon jól nézett ki, jó stílus meg okos hanem komolyat is keresett mint én... nem hiszem el, hogy ellőttem az esélyem

29/F és a lány 21


2020. szept. 16. 20:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondom, hogy nem vagyoo gondolatolvaso es tenyleg sokat meg jol el voltunk elotte, lehet csak faradt volt. Ne sertegessetek nem vagyok “tinedzser szinten” csak ritkán ismerkedem lányokkal. Elhivtam meg egyszer es bocsanatot kertem megint
2020. szept. 17. 09:25
 12/19 anonim ***** válasza:
Mit mondott rá?
2020. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem írt még vissza
2020. szept. 17. 10:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, hát ezt felejtsd el inkább.. Én ezek után jól elkerülnélek téged a lány helyében. :D Arra gondolnék, hogy ha már az első randin (ahol tényleg próbálja a legjobb oldalát mutatni az ember) is behisztizel, akkor mi lesz később?

Írtad, hogy 2-3 órát együtt töltöttetek. Ha annyira nem lettél volna számára szimpatikus, akkor hidd el, hogy korábban hazament volna. Az nem fordult meg a fejedben, hogy tényleg fáradt volt, és pihenésre volt szüksége a nap végén?

Szerintem nincs értelme nagy reményeket fűzni ehhez.


24/L

2020. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De mit jelent az hogy "nem a legkulúrálisabb beszélgetés"?


Monetről akartál volna beszélgetni, vagy Mozartról?

2-3 óra pont egy sikeres első randi, de ilyen hosszú figyelem viszont fárasztóó is.

2020. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát hogy inkább ilyen sztorizgatás volt, életünkben történt dolgok, tervek, etc. Amugy azóta se írt
2020. szept. 17. 21:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor kampó
2020. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez a hajó elment. Legyen számodra tanulópénz és legközelebb ne kövesd el ezt a hibát.
2020. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyitol "bekattansz", az nagyon durva, kezeltesd magad! Komolyan, meditalj vagy valami.

Nagyon kivanom a csajnak, hogy ne talalkozzon veled megegyszer.

2020. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!