Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly nő (ügyvéd, orvos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly nő (ügyvéd, orvos) összejönne egy alacsonyabb végzettségű férfival?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is hihetetlenül nagy versenyszellemmel rendelkeztem és nehezen viseltem sokáig, ha valaki fenyegetette az intellektuális fölényemet, így inkább olyan férfiakkal randiztam akikkel a beszélgetést noha tartalmas volt, de nem tudományos. Másfelől gyűlölöm behatárolni magam okosnak és tapasztalataim szerint a kevésbé intellektuális szakmát végzett férfiaknak van egy bizonyos stílusa akiket nem érdekel senki véleménye és szinte provokatív vicceket mesélnek mindig, mernek élni... Na nekem ők az eseteim. Nem zárom ki, hogy egy nap egy másik tanult ember mellett kössek ki, bár jelenleg gyűrűvel az ujjamon nem hiszem, hogy lemondanék valaha is a páromról. Ő egyébként autószerelő és sokszor érzem, úgy hogy egyedül neki merek teljesen megnyílni, bár ennek inkább a személyisége az oka és nem a munkája. Nehéz kérdés...
2020. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!