Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valamelyik férfi miért olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik férfi miért olyan, hogyha fent van neten nem ír vissza, hanem csak órák múlva, pedig látta hogy írtam? bővebben

Figyelt kérdés

Látszik, hogy mikor volt fent utoljára messengeren, és nem ír vissza azonnal. Ez náluk is ilyen "játszmázás", mint a nőknél hogy megváratják a férfit? Én a nőknél sem tudom, mert nem vagyok ilyen, szóval nem tudom megérteni ez mire jó.

Vagy el sem olvassa és órák múlva ír csak vissza, pedig fent volt, vagy leláttamozta és akkor is csak órák múlva ír vissza. Gondolkozik, hogy mit is írjon? Mert állítólag bejövök a férfinek, szóval nem ez a gond hogy lerázna


2020. szept. 20. 11:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Na de gyerekekkel reggel 6-este 10 munkaidő. Utána már erőm sincs. Akkor sem tudok válaszolni ha csak annyi történik hogy a gyereknek pisilni kell. Szóval érted.. elolvasom hogy képben legyek, és írok amikor tudom, legalább azt látom hogy mennyire sürgős.
2020. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
21 Rendben, nem vitázni akarok. De ha egy kisgyerekessel ismerkedik valaki az más helyzet. Valószínűleg ott előre le van ez tisztázva. Nem is rólad volt itt szó, hanem gyerektelen emberek ismerkedéséről.
2020. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, kicsit eltértünk a témától. Neki egyszerűen nincs kedve írni, találkozni sajnos.
2020. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!