Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy nem vagyok szingli és én nem randiként gondoltam a talijainkra?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel a munkahelyemen munka révén találkoztunk párszor, mivel beugrós nálunk néhány hónapja. Nagyon jól elbeszélgettünk már első alkalommal is, úgyhogy néhány ilyen beszélgetés után bejelölt FB-on, elkezdtünk messengeren is beszélgetni, majd egyeztettünk egy talit munkahelyen kívül, mivel most egy darabig nem jön hozzánk beugrósként sem. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, végignevettük az egész talit. Megbeszéltük, hogy találkozunk még, találkoztunk, szintén nagyon jól elbeszélgettünk. Eddig nem tudtam, ő hogy áll hozzám, mert szó sem esett a kapcsolati státuszunkról és egymáshoz sem értünk, nem voltak romantikus pillanataink sem. Viszont most utolsó talin volt egy olyan elszólása, amiből arra következtetek, hogy ő többet szeretne tőlem barátságnál. Én viszont barátként gondoltam rá, nekem párkapcsolatom is van, de ő erről valószínűleg nem tud. A fiúkkal mindig is jobban kijöttem, fiúbarátaim voltak mindig, most is, és velük is ugyanúgy viselkedek, nem lépem át a határt. Viszont így, hogy most lehet, ez a srác többet gondol a dologba, kissé kínosan érzem magam, ezért jó volna mielőbb tisztázni a szituációt, kérdés, hogy hogyan. Nem szeretném megbántani azzal, hogy csak egyszerűen elejtek egy mondatot, amiből kiderül számára hogy van párom. De magamat sem szeretném kínos helyzetbe hozni azzal, hogy leülök vele komolyan beszélgetni erről, aztán benyögi, hogy ő nem is gondolt rám másként, csak barátként. Viszont azt sem szeretném megvárni, míg esetleg kezdeményez, mert akkor már irtó kínos lenne közölni vele, hogy van párom. Egyébként iszonyatosan hasonlít a gondolkodásunk, még sosem volt olyan ismerősöm, akivel ennyire egy húron pendültem volna, nagyon közel került hozzám lelkileg, ezért semmiképp sem szeretném elveszíteni, mint barátot. Hogy oldhatnám meg ezt a helyzetet?

26/L


2020. szept. 20. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
SÜRGŐSEN mondd el neki, mielőtt még jobban magadba hülyíted. Már rég tudnia kéne, hogy mivel nem vagy szingli, ezek csak baráti találkozások a részedről. Gondolhattad volna, hogy számára te többet jelentesz. Vagy élvezted a játszmázást? Mert akkor grat...
2020. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Gusztustalan vagy
2020. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Már rég el kellett volna mondanod.

Részvétem a barátodnak.

2020. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Amikor találkozóra hívott neked akkor kellett volna elmondani, hogy mi a helyzet. Nem is értem, hogy mit gondoltál. Amúgy a párod mit szól ahhoz, hogy másokkal találkozol így?
2020. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozok a #3-as válaszolóhoz. Rég el kellett volna mondanod, valahogy felhozni. Nem tudom elhinni, hogy ennyi idő alatt ez nem jutott el a pici agyadik, hogy nyilván nem haverjodni akar a férfi.

Úristen, ezt te rontottad el!!

2020. szept. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Fú, ez nagyon undorító:

- undorító a sráccal szemben, mert feleslegesen hitegeted, és táplálsz hamis reményeket

- undorító a barátoddal, mert érzelmi ribizliként mindenféle sráccal találkozol

- undorító, hogy az elején nem tisztáztad, hogy van barátod

- undorító, hogy és ezt a srácot barátzónába rakod, pedig ő úgy érzi van összhang

- undorító, hogy még ebben a helyzetben sem veszed észre, mi a gáz, és szeretnéd még barátként megtartani ezt a szerencsétlent


Egyébként, honnan tudhatná, ha barátod van, ha nem írod ki, nincs közös kép és nem mondod neki. Ő csak közeledik hozzád, és te pozitív jelet adsz.


Ez tiszteletlenség felé!

2020. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Jézusom, komolyan ilyen világot élünk.... Rengeteg buta
2020. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha legközelebb elhív, akkor kérdezz rá, hogy ez részéről is csak baráti találkozó, vagy többet szeretne? Te ugyanis csak barátként tudsz rágondolni.

Az valóban zavarba ejtő, hogy hetek óta beszélgettek, és soha nem került szóba a párod. Tudatosan kerülted, vagy legalábbis erősen úgy tűnik.

2020. szept. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Ezt nem a legelején kellett volna elmondani? Ez elég lényeges információ, ettől még simán érezhettétek volna magatokat jól, de így igazából ő lehet azt hitte, hogy és így már nem nagyon lesz közöttetek jó viszony a jövőben - ezt elrontottad. De ő is, hogy nem derítette ki két keresztkérdéssel.
2020. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
hát kezdjük ott hogy a fiúk soha de soha nem barátkoznak meg talizgatnak nőkkel külön helyszínen kettesben ha nem vonzódnak egy nőhöz. szerintem te eleve játszottál vele, mert normális ember nem is nagyon tudja kihagyni a párját a beszélgetésből. pl. a párommal voltunk a Balcsin nyáron helyett ezt mondtad : voltam a balcsin nyáron...szóval adtad alá a lovad. csak egy udvarlót akarsz, egohízlalónak, mert tudod ha megtudja h barátod van, más nő fele foirdul majd, te meg vágysz a figyelmére és ezt nem akarod...
2020. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!