Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Tinderen már jobbra húztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen már jobbra húztam vagy 50 nőt, és egy matchem sincs akkor ronda pasi lehetek?

Figyelt kérdés

másoknak milyen arányaik vannak?


F/29


2020. szept. 20. 16:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Abszolút segítő szándékkal írtam, nem azért, hogy megsértselek. Pár kg fogyás után szerintem jobban néznél ki és a lányoknak is jobban tetsznél. Nem, szerintem rajtunk nőkön sem áll jól az elhízás.
2020. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ez is botrány hogy fizetni kell x jobbra húzás felett..


De fizetek és jobbra húzok mindenkit aki kicsit is tetszik...


Érdekes a nők nem így vannak fele, ők csak a legjobb pasikat húzzák jobbra ezek szerint...

2020. szept. 20. 16:30
 13/31 anonim ***** válasza:
Akkor tulajdonképpen hol is ismerkedsz a való életben? Egyéni vállalkozó vagy hogy nincsenek munkatársaid?
2020. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Használd a jobbra húzás mellett a super like-ot is, azoknál, akik nagyon megfogtak. Ott nagyobb az esélye a matchnek.
2020. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nincs most munkahelyem! Interneten főleg, ismerkednék én élőben is, met elég bátor vagyk és nagyon közvetlen, de hihetetlen rosszak a tapasztalatok amikor élőben szólítottam le lányokat. Volt amelyik elfutott előlem konkrétan.
2020. szept. 20. 16:32
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, amúgy azt értem hogy nem vagyok olyan jó pasi külsőre, de ez mi? Akkor nekünk esély se jut????
2020. szept. 20. 16:33
 17/31 anonim ***** válasza:
70%

Ezek a tanácsok mind mind kamuk.

Szuperlájk, egyik sem ér semmit ha szarul nézel ki. Ez van, el kell fogadni. A nők elvárásai eltorzultak, csak top pasik kellenek akkor is ha ők rondák. A legtöbb 1 képpel meg egy insta névvel gyűjti a követőket úgy hogy közben palija van, vagy csak simán élvezi hogy mindenki őt akarja.

Szánalmas alkalmazás

2020. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Akkor keress állást, a legtöbb lány nem szeretne munkanélküli barátot. Ha normális módon megszólítod őket, akkor nem hinném, hogy elmenkülnek. A lényeg, hogy ne legyen alpári szöveg. Számtalan kevésbé helyes pasi él párkapcsolatban, ne add fel. Hogy írjak valami biztatót is, a szemeid szépek.
2020. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Tinderen ismertem meg a párom, akivel 9 hómapja vagyunk együtt. Azóta töröltem magam onnan. Privát az instám ès pusztán egy match után senkinek nem engedélyeztem a követèst.
2020. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
62%
#17-es sajnos igazat mond. Ne legyetek álszentek:)
2020. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!