Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Ez creepy/ijesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ez creepy/ijesztő lenne vagy kedves?

Figyelt kérdés

Matcheltem egy lánnyal tinderen két hónapja. Csak most írtam neki mert anno átrohantam a profilján, valahogy nem ragadt meg, keveset is használtam azóta az appot. Nem válaszolt egy hete, de nem is törölt, így talán lehet hogy már nem használja. Nekem nagyon tetszik és gondoltam írok neki emailben is. Miért email? Nem akarom fb-on zaklatni, az eléggé személyes, de egy próbát talán megér.


Creepy az lehet a dologban, hogy az emailjét "kinyomoztam". Nagy nyomozás nem kellett hozzá, ritka neve van, beírtam facebookba és az első találatok közt volt mert van pár közös ismerős, plusz tinderen fentlevő képet használt, felismertem. Így megvolt a teljes neve, googleba beírva meg kidobott egy egyetemi emailcímet hozzá. 5 perc volt az egészet megtalálni, csupa nyilvános adatból de mégis ez valahol ez megszállott dolognak tűnhet kinyomozni :D Sose csináltam ilyet egyébként, normális vagyok, voltak már kapcsolataim, teljesen jó visszajelzésekkel.


Az emailben leírom neki miért írok, hogy találtam meg, és azt is hogy nagyon tetszik, azért írtam itt mert hátha tinderen nem látta. Ha nem akar akkor ne válaszoljon, tudomásul veszem, semmilyen más fórumon, soha többé nem fogom keresni.


Ez így creepy lenne vagy lehet pozitív hogy külön erőfeszítést tettem hogy elérjem?


23/F


2020. szept. 23. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztő, de igen creepy lenne és nem lesz jó fogadtatása. Ha nem keresett és szó nélkül eltűnt, az azért elég egyértelmű mit jelent, érts belőle és ne süllyedj szánalmas pincsikutya szintre.
2020. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez creepy, de ha annyira fura gondolkozású a lány, mint én magam, akkor ez tetszene neki. :D Nekem imponál, ha nyomoznak utánam és igyekeznek megtalálni. Kétszer megtörtént már ez velem és mindkét esetben tök pozitívan érintett engem. Ha a lányban is van egy kicsi ebből, akkor lehet neki is tetszeni fog ez.
2020. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 - nem eltűnt, egy első üzentet írtam neki amire nem válaszolt ezért lehet hogy nem használja az alkalmazást. Ha beszélgetés közben eltűnt volna vagy töröl akkor természetesen nem keresném. A pincsiségtől ne félts. :)
2020. szept. 23. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést kérek, simán írj rá, nem veszítesz vele semmit :) Első voltam.
2020. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ó, az ég szerelmére, férfitársaim, mikor tanuljátok már meg, hogy ha egy nő le se bagóz titeket, akkor ne foglalkozzatok vele! Amit te akarsz, az nem creepy lenne, hanem balf.szság. Ugyanis: ha tinderen matchelsz egy macával, de ő egy hét után sem válaszol, akkor nem érdekled, mert csak unalomból/kíváncsiságból húzott jobbra, miközben még vagy egytucat projektje fut párhuzamosan, és te valószínűleg az alsó harmadban vagy az esélyeket illetően. Persze nem unmatchel, mert titokban arra számít, hogy majd kicsit tepersz, kicsit pitizel, fényezed az egóját, hogy hát ő mégiscsak milyen jó nő, hát érte bomolnak a pasik; de abban a pillanatban, hogy átléped a mezei pitizés határait, és mailt írnál neki vagy bejelölnéd facebookon, rájön, hogy most felelősséget kéne vállalnia egy döntéséért (ti. matchelt, de nem akar tőled valójában semmit), ezért mérges lesz. És ezt a mérget valakin le kell vezetni, és ez a valaki a jámbor, lelkes balf.sz lesz, aki nem értette meg a játékszabályokat, tudniillik, hogy csak pitizni szabad, kezdeményezni nem. Innen egyenes út vezet oda, hogy megkapd a "creepy zaklató" billogot a lelkes balfék hátsó feledre.

Tehát: ha egy nő egy hétig feléd se bagóz, nem akar tőled semmit, max egy kis hízelgést. Ha tele van a hízelgésraktárad, és nem bánod a balakszerepet, próbálkozhatsz, de esélyesebb lenne, ha inkább keresnél egy olyan csajt, aki match után hajlandó beszélgetni is veled pár mondatot.

2020. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ja, még valami: matchelésig használta, utána meg hirtelen nem? Ez wishful thinking a javából. Esélyesebb, hogy csak jobb jelölteket talált, azért nem válaszol neked.
2020. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja matcheltunk, utolsó.
2020. szept. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!