Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek ijesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ijesztő lehetett neki?

Figyelt kérdés
Tegnap este sétáltam a barátaimmal.Szembe jött egy nagyon tündéri lány,mélyen belenéztünk egymás szemébe,még egy nagyon halk sziá is mondott elpirulva.Nem szoktam ilyet csinálni,de bátorságom össze szedve utána mentem.Amikor beértem megkértem hogy egy pillanatra várjon.Mondtam neki hogy nekem akartam megijeszteni ezzel hogy utána szaladtam,de mivel szimpatikus volt így más választásom nem volt.Azóta beszélünk,de kicsit úgy érzem azért megijesztettem azzal hogy utána szaladtam,mert hát kellett kis idő míg a bátorságom össze szedtem.
2018. szept. 29. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Igen.
2018. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Utoljára egy ilyentől pánikrohamom lett. Semmi fenyegetés nem volt benne, meg nincs rám írva, hogy pánikbeteg vagyok, szóval elég rosszul sült el.


Igen, nagyon ilyesztő tud lenni.

2018. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Ő köszönt rád, akkor ne csodálkozzon.
2018. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%
Ebben mi az ijesztő? Amúgy meg ha annyira fosik, akkor nem beszél veled/nem ír vissza stb.
2018. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Lol, mi ebben az ijesztő?
2018. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos.

Évekkel ezelőtt egy külföldi srác utánam rohant, és megkérdezte, hogy nincs-e kedvem vele sétálni egyet, és megnézni egy két szép helyet Pesten. Nagyon szimpatikus srác volt, de megijedtem és nemet mondtam. Kicsit azóta is bánom.

2018. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!