Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok!Őszintén, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Őszintén, mennyire számít egy srácnak az öltözködése és az autója?

Figyelt kérdés
Elegáns ruhákban jár és szép nagy autója van.Több infót nem mondok róla,tegyük fel hogy ez a 2 dolog tűnik fel elsőnek róla amikor meglátjátok.Mit gondoltok ezek után?
2020. szept. 27. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy,ez se lesz az enyém,biztos plazacicákra bukik.
2020. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék, hogy tisztítóba jár vagy otthon mossa a ruháit, ha azok nagyon elegánsak és drágának tűnnek, valamint a nagy autójáról az jutna eszembe, hogy vajon mennyit ehet százon az a nagy kocsi.
2020. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Aki azt mondja nem számít, az hazudik, vagy annyira gazdag családból jön, hogy igazából neki ezek alap dolgok, mert a környezetében lévő pasik mind ilyenek. Meg sok lány kerüli ezt a típust, mert tudják, hogy kevesek egy ilyen kaliberű pasikhoz.

Viszont szerencsére sok fiatal, 15 - 25 lány bukik az őszülő halánték + öltöny kombóra. >:)

2020. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nyilván fontos hogy normálisan öltözködjön, ne legyen vele gáz megjelenni. Az nem feltétlenül fontos hogy elegáns legyen de ha így öltözik akkor azt azért tegye mert megteheti ne azért mert úgy akar kinezni mint aki megteheti. Gondolj csak bele, kiszall a pasi öltönyben a kis ezer éves Suzuki Swiftből. Elég furán nézne ki.
2020. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
#1: "Azt hogy,ez se lesz az enyém,biztos plazacicákra bukik." Szóval akkor te szomorú vagy, hogy nem téged választ egy olyan ember, akinek szerinted a plázacicák kellenek. Érdekes...
2020. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#5: Ti meg itt szomorkodtok, hogy nincs elég pénzetek egy gold digger cicababához. Egy-egy.

Kérdező: nem mindegy, hogy mitől tűnik elegánsnak, és milyen az autó. De a "Szép nagy autó" nekem családi autót jelent, amiben van hátul hely a három gyerekülésnek. Szóval...😏

2020. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
#6: Honnan veszed ezt az általánosítást? Nekem sosem kellett plázanő, ettől függetlenül a magukat főnyereménynek tartó átlagos nőcskék jelentős részéről is megvan a lehangoló véleményem, sokszor ők is ugyanolyan szar alakok.
2020. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

A kocsi sosem érdekelt. Páromnak nincs autója, ha kell, gringozunk.


Az öltözködés meg nem olyan értelemben számít, hogy legyen elegáns, hanem hogy legyen férfias, ízléses. Teljesen jók ezek a fast fashion farmerek meg pólók. Szerintem jól néznek ki pl. Csak ne úgy nézzen ki az illető, mint akit a szláv nagymama öltöztet vagy a saját anyja. Az ilyen reklámpólól meg kopott, az emberről lerohadó szarok is visszataszítóak.

2020. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Pufogtassunk általánosításokat akkor.

Szval,ha egy pelyhedző állút meglátok ilyen külsőségekkel,akkor vannak kétségeim afelől,hogy ami rajta van,meg amibe ül ,vagy nem ő dolgozott meg értük,vagy olyan "jövedelemforrása"van,amit a hatóságok bizonyos nem "legális" életvitelből származó anyagi haszonszerzésnek szoktak titulálni.

2020. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
#8: Rohadt nehéz normális ruhát venni, normális áron. A nyáron Miskolcon próbáltam inget és pólót venni magamnak, de nem gondoltam volna, hogy egy ekkora városban semmit sem lehet kapni. Vagy a luxus áruházak vannak, ahol egy pár zokni is több ezer forint, vagy szar kínai áruházak, de ha a plázában lévő üzletekben néztem szét, ott is siralmas volt a felhozatal, volt pl. póló 2000 forintért mondjuk a H&M-ben is, de az is olyan volt, mintha valami kínai gagyi lett volna, az egyik egy seszínű rongy, a másik meg valami csiricsáré fos. Ha a webáruházakban nézek szét, ott is ugyanaz a helyzet. Régebben sokkal jobb volt a kínálat, legalábbis szerintem. Úgyhogy a végén nem vettem semmit, és haza kellett jönnöm, de legalább elment egy napom a semmivel. Ha előtte valaki azt mondja nekem, hogy egy megyeszékhelyen ennyire nem fogok találni magamnak semmit, akkor kiröhögöm.
2020. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!