Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme gazdag családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme gazdag családból származó lánynál próbálkozni, ha én szegény vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de büfészakra járok, szóval nem is lesz jó állásom

2020. szept. 28. 18:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem jó ötlet. Ha a lány maga meg is szeret - ami lehetséges - a szülei gyűlölni fognak és ott fognak fúrni ahol lehet, és ha ez segít, akkor egyszerűen közlik a lányukkal, hogy innentől nincs pénz/segítség, de szó szerint semmi. Ezt azért kevesen vállalják be, nem is olyan elítélhető módon.


Családban volt ilyen pár 2 generációval ezelőtt, ahol dédanyám az akkori fizetés nagyjából hússzorosát ajánlotta fel nagyapámnak "kápéban" és egyösszegben, hogy hagyja békén a lányát. Hát nem jött be, nagyanyám pedig szépen le is lépett onnan, amint erre rájött, de kevés az ilyen erős akaratú ember (mindkét nemre értve) - és főleg nem nagyon szeretne senki egy talán hosszú szerelemért lemondani az ilyesmikről (nekik bejött lassan 60 éve és azóta is együtt, de azért ez nem igazán gyakori, sajnos).

2020. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

1. Minek jársz akk arra a szakra?

2. Amilyen puhányul beszélsz magadról, felesleges tátott szájjal a fszerdőbe menni

2020. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Van értelme. Egy gazdag családba beházasodni a legjobb.
2020. szept. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem diploma után elmegyek estire kőművesnek. Azzal simán milliomos lehetnék én is
2020. szept. 28. 18:16
 5/23 anonim ***** válasza:
6%
nem jó ötlet. nem fog tisztelni egy idő után, ráadásul ha felveszed a férfias szerepet és még esetleg elvárásaid is lesznek meg kritizálod azzal jön majd, hogy mire fel vannak igényeid, nincs semmid. Na meg ha neki van miből ezt azt venni ide oda menni, hogy fog esni mikor majd ő húzza elő a pénztárcát, te meg mint vm kis pincsi kutya alig mersz majd a pincérnőre nézni...
2020. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Lehetséges. Gáz, mert... egyszerűen ez gáz. De főleg egyetemen simán össze lehet ismerkedni jó helyre születettekkel is. Csak tudnod kell, hogy milyen világ az. Ők sem akarnak lejjebbadni. Be kell illeszkedned közéjük!


Nem kell vagizni meg mutogatni a telót, cuccokat (hiszen ezek természetesek, hogy vannak), de legyél ápoltabb és elegánsabb a szaktársaidnál!

2020. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
amúgy több ilyet is ismertem, gazdag egyetemista csaj, fiatal egyetemista fiú. Egy darabig működött, a lány apja próbálta tolni a pasit is, a fiú besegített a vállalkozásba stb, de aztán csak kijött hogy a pasinak ez megalázó, nem szabad, hanem apuci a főnök, a tekintély, a lány végül egy jómódú sráccal jött össze. Három iylen példát is tudok.
2020. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#5

Pedig ő sem ért el semmit sem az életben, csak a szüleinek van pénze

2020. szept. 28. 18:59
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
lehet, de apósod adta kocsiban fogod hazahozni a fiadat a kórházból, apósod adta lakásba viszed haza, apósod fogja majd a drága gyerekülés, etetőszéket , miegymást megvenni, apósod lesz majd, akihez a feleséged fordul ha pénz kell, vagy csak fodrászhoz, kozmetikushozakar menni, vagy apóshoz fordul ha anyagilag bajban vagytok, segítség kell...após lesz az úr a háznál....akinél a pénz, annál a hatalom...
2020. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
kérdés hogy a te önérzeted elviseli-e. Amúgy meg nálunk is így van, a férjem csóró, apámék gazdagok, nekem csak átlagmunkám van. Már rég kijött a konfliktus, hazamegyünk ünnepkor és terülj terülj asztalkám van, nálunk meg számolni kell a panelba a lóvét hó végén. Apám küldözget pénzeket hogy tudjak venni a gyereknek ezt azt, apám vette a kocsinkat. A férjem rohadt irigy és arrongás lett velük szemben, sérti az önérzetét, pedig ők nem nézik le a férjemet. Nekem meg kell a pénz, mert enélkül nem telne arra hogy megvegyek pár drágább holmit. Tudom, hogy szar, de ez van. Gazdagabbhoz kellett volna menjek, de annyira szép sajnos nem voltam meg akkor nem is érdekelt úgy a jövő, hogy ezt átgondoljam.
2020. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!