Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme gazdag családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme gazdag családból származó lánynál próbálkozni, ha én szegény vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de büfészakra járok, szóval nem is lesz jó állásom

2020. szept. 28. 18:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

9.


Micsoda nemes gondolatok, és ezért hiszik magukat a politikusok illetve tőzsdei pénzemberek nagyjából "természetfeletti" lényeknek akiknek mindent szabad és akiknek bárkivel meg lehet tenni bármit. Mert az ilyen gondolatok lehetségessé teszik. És ez lenne az úgynevezett "nyugati kapitalizmus" ami csak azért létezhet, mert nincs alternatívája még.

2020. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mondom, elmegyek kőművesnek, azzal havi 800 nettót simán megkeresek majd és jó leszek a csajhoz is
2020. szept. 28. 19:08
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
csóró pasi gazdag lány NEM JÓ ÖTLET, csak az idődet vesztegeted. Ráadásul ha csóró vagy egy dolog, de legalább lennél orvos vagy mérnök, nem egy büfészakos....semmi de tényleg semmi tiszteletet nem fogsz kapni.
2020. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13

Nem kötelező a diplomával elhelyezkedni. Elmegyek szakmát tanulni. Kőműveskémt havi 8-900 nettó simán meglesz

2020. szept. 28. 19:15
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami bújtatott egyetemszapulás lesz a "kérdező kommentje" rovat alapján.


Erre mi szükség van? És miért van ebből napi 3-4 is, ráadásul hasonló stílusban megfogalmazva, ami arra utal, hogy egyetlen kérdező játéka ez?

2020. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
hát ha a zt a havi 800 ezret félretennéd és vállakozásba fektetnéd az oké lenne, mert kb 15 év múlva lenne oylan egzisztenciád, mint most apósnak. Csakhogy addig élni is kell, mert megy az idő és addig megint csak apuci tartja a hátát. ha a csajra költöd a 800 ezredet hogy felnőj hozzájuk és biztostísd a megszokott életszínvonalát, akkor mindig csak ott leszel hogy folyik e a pénz. a csaj ha nem áll le veled spórolni, akkor a 800 ezer nem elég. Egy csizma 30.000, kozmetikum 50 ezer (csak egy lancome krém 30.000 Ft!), gyerekülés 100.000, gyerek elsős sulitáska cucokkal 40.000 (igen, sima ars una sulitáska elsős 22 ezer plus kulacs, tolltaró, uzsidoboz, pár füzet, könyvborító ennyire jött ki egy gyerekre és ez még nem is luxus, a gyerekek felének iylen van az osztályban..lakáshitel, kirándulás.Javaslom, tervezd meg az életed, a gyerekvállalást, az éves kirándulást, és tervezd meg a kiadásokat a jelenlegi valós árak alapján. Ne egy luxu életet tervezz csak egy álagosat, ahol nem kell palizert enni meg kínai 6000ftous táskát venni a gyereknek, esetleg a facebookon kéregetni ismerőstől ("hello nincs fölös sulitáskátok, amit kinőtt a gyereketek?) Így is lehet gyereket nevelni boldogságban, de ez nem aza a szint, ami a gazdag barátnőd szintje.
2020. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

16.


Azért valahol undorító, hogy ilyen mértékűre nőtt a gazdasági szakadék, hogy lassan tényleg eljutunk oda, hogy a gazdag reggelijére szánt pénz annyi, mint a szegény egész havi fizetése - ilyen utoljára a Horthy-rendszerben volt. Szépen sikerült visszafejlődni.

2020. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
szerintem úgy a legboldogabb az ember, ha mindenki a saját kasztjából választ, azokban lealább eggyel kevesebb a probléma. A gazadag válassza a gazdagot, a szegény a szegényt és kész. Ha már együtt építenek fel valamit az közös.
2020. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Apa pl nettó 700-at keres villanyszerelőként és csak napi 6 órát dolgozik. Ha én is szakmát tanultam volna büfészak helyett... most jól élnék
2020. szept. 28. 20:45
 20/23 anonim ***** válasza:
hát akkor itt az ideje hogy kitanuld apádtól a szakmát. a büfészak melett csinálj egy okj villanyszerelőt, közben járj apáddal, tanuld meg a mesterséget, aztán még otthon tanulj egy kicsit programozni meg pénzügyet, hogy tudj egy weboldalt csinálni a vállalkozásodnak. Amúgy meg mindenki vállalja a döntései következményét...az az álmod hogy azt a büfészakot dolgozz és majd vársz egy olyan lányra akivel összeillesz vagy csinos, gazdag csaj kell (gyakran ez a kettő együtt jár mert a gazdag nőnek több pénze van adni magára) és ezért csinálsz vmt amit nem szeretsz. Mindkettőt nem kaphatod meg. Olvastam a wink cipőgyáros kínai pasiról. Európába festésztet tanulni jött, de rájött hogy így nem fog tuni megélni és családja se lesz, az pedig nagyon fontos ám a kínaiaknak, őgyhogy csinálta ezt a kereskedelmet, és most hogy meggazdagodott belőle és nyugdíjas lett, most állt neki festeni. Te döntesz milyen életet akarsz...
2020. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!