Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok, ha a sokadik randin a férfi ezt a verset mondaná el nektek?

Figyelt kérdés

Mondjuk már volt több randi, csók, izzik a levegő, megvan a kémia. Egy meghitt hangulatú randin, mondjuk borozgatás és irodalomról való csevegés közben a férfi egyszer csak ezt a verset kezdi el mondani:

[link]


"Jöjj, hölgyem, jöjj és vetkőzz le velem,

vágy kínoz, mikor nem szeretkezem.

S mint harcos, ha ellenségre talál:

lándzsám megfájdul, mert nem döf, csak áll.

Öved délkörét oldozd meg hamar:

minden tájnál szebb földövet takar.

Pruszlidat vesd le, olyan feszesen

tapad; más nem lát bele, de nekem

hadd suttogja a susogó selyem

esése, hogy most lefekszel velem."



2020. szept. 29. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
cringe
2020. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Shakespeare-től a Venus and Adonis-ból egy részletet jobban értékelnék, vagy bármit Lord Byron-tól vagy John Keats-től.

Egyébként elképesztő röhejes. Egy-két sort elmondani akár még vonzó is lehet, de ez így erőltetett és hangulatromboló. Most randin ülök vagy tanórán, ahol versmondás a feladat?

22/L

2020. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
A hideg futkos a hátamon tőle és cseppet sem jó értelemben. 😀
2020. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Lehet velem van a baj, de nálunk egy randin sem esett szó irodalomról. Vagyunk annyira érdekesek, hogy magunkról beszéljünk.

Amúgy ez nagyon gáz így

2020. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Kiröhögném
2020. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kínos csend lenne a reakcióm, várnám a poént (reménykednék benne hogy ez valami vicc).

Szeretem a verseket, de az ilyen erőltetett versmondást nem, meg az ilyen "sznob-perverzséget" se.

2020. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szörnyű. Mai szemmel pláne.

Szebben megfogalmazva a keféljünk már basszameg...


Vonakodó kedvesem, ugyan ezen téma, de mégse annyira tolakodó, mint ez.

2020. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon gáz!

Azt mondod volt már csók, izzik a levegő megvan a kémia...

Ezesetben szerintem a követkző lépés:

vidd olyan helyszínre, ahol egy szép és hosszú csók után v. közben tovább tudtok kalandozni egymás testén... csak így, spontán, a dolgok szép, egyszerű természetes módján...

És akkor nincs ez a kínos döccenő!

Nem ismerjük a hölgyet, de szerintem nagy a valszínűsége, hogy igazam van.

"Hát nem? De!"

2020. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!