Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi románc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi románc?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon csinos lányt a melóhelyen, és sokat futottunk össze az elmúlt hetekben az irodában meg pl voltam is fent nála, mondjuk csak csevegtünk nem volt semmi. Aztán egyik nap azt mondta hogy nem akar a munkahelyén viszonyba keveredni. Ez csak kifogás nem? Csak kihasznált mert jól esett neki a figyelem? Egyáltalán érdemes lett volna melóban összejönni vkivel?

2020. szept. 30. 01:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Talán meg kellene figyelni, hogy más férfi kollégákkal hogy viselkedik. Ha velük is ugyanígy flörtöl, akkor sanszos hogy tényleg egy liba. Az legalább megnyugtatna hogy nem érdemes gürizni érte. Csak ezt nem tudom hogy derítsem ki... Ez is multicég amúgy. De én tudom hol a határ, addig nem is megyek el. Csak jól tudjuk hogy némelyik nőnél a “nem” azt is jelentheti, hogy “de, csak teperj jobban, vegyél le a lábamról, nyűgözz le” stb...
2020. okt. 4. 01:58
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nagy cég, és nem egy irodában dolgoztok, csak néha találkoztok pl. az ebédlőben, akkor érdemes. Egyébként ha napi szinten együtt dolgoztok, én nem kezdenék kollégával. Igen kínos lenne utána együtt dolgozni. Egyébként általában benne van a nagy cégek etikai kódexébe, hogy kollégával ismerkedni csak finoman lehet, ha erősen nyomulsz, akár ki is rúghatnak. Bár szerintem ezt HR-e válogatja. Az előző munkahelyemen volt ilyen eset, a csaj jelentette, majdnem őt rúgták ki, hogy rágalom.
2020. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!