Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szűz nőként ciki egy idegen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz nőként ciki egy idegen, szingli férfire ráírni, hogy szeretném megismerni mert rendkívül vonzónak találom és szeretném ha ő lenne az első? 21N

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Írjak vagy ne írjak?

2020. szept. 30. 02:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Hogy milyen tapasztalt és mennyire egészséges, azt biztos nem fogod tudni még egy pár órás beszélgetés után sem. Mi van, ha egy erőszakos fazon? vagy csak mégsem tetszik és nem könnyen tudod majd pattintani? Honnan tudod egy ismeretlenről, hogy nem csak a saját vágyaidat vetíted ki rá, hanem az, akinek szeretnéd? Nem lehet, hogy félsz a kötődéstől és ezért próbálod azt a részét megúszni?
2020. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy aki azt mondja, hogy inkább egészséges párkapcsolatban gondolkodjon első alkalommal azok le vannak pontozva. Szerintem amúgy nagyon sokat tud befolyásolni, hogy milyen az első az, hogy milyen maga a kapcsolat, a másik fél, akivel együtt vagy. Pár beszélgetés, 1-2 tali nem biztos, hogy elég. Persze lehet, hogy pont szerencséd lesz, de mi van, ha nem. Mindkettőre ugyanakkora az esélyed.
2020. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm szépen a választ!

Komoly kapcsolatot nem szeretnék, említettem már hogy egyedül érzem jól magam! Lehet hogy nem egészséges hosszútávon de én akkor sem tudom elkepzelni magam egy jól működő párkapcsolatban, sőt gyermeket sem szeretnék.

2020. szept. 30. 14:23
 14/16 A kérdező kommentje:
#11 Vannak közös ismerőseink, pár emberrel már beszéltem, teljesen normális a férfi, semmi probléma nincs vele, kicsi húga van akivel nagyon jól kijön, szóval nem idegbeteg vadállat. Nem,ilyen vagyok, mindíg egyedül éreztem jól magam.
2020. szept. 30. 14:32
 15/16 1Léna ***** válasza:
100%

Nem korekt a férfival szemben sem ilyen ajánlatot tenni. Mert nem ismered eléggé. Bár erős nemi vágyai lehetnek neki is, de vannak igazán mélyérzésű férfiak is akik nagyon tudnak kötődni ahhoz akivel szex kapcsolat is kialakul.

Nincs két egyforma ember.

2020. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tseppkoe ***** válasza:
Oké. De én ezt így le nem írnám neki! Majd szóban!
2020. dec. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!