Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A partner korának rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partner korának rossz megtippelése?

Figyelt kérdés

Történt már veletek olyan, hogy valakivel találkoztatok, ránézésre belőttétek X korúnak, és mikor kiderült az igazi kora, akkor meglepődtetek? Akár idősebbnek, akár fiatalabbnak nézett ki.


Nem arra gondolok, mikor fenn van valakiről egy 10 éves kép társkeresőn, és megjelenik ma, hanem élő találkozásokra. Volt olyan, hogy emiatt nem kezdtetek kapcsolatot a másikkal?


2020. okt. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen, volt.

Ezer éves képek voltak fent, majd 4o volt a pasi. Én meg 22.

2020. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, általában olyanokkal ismerkedtem, akiről (nagyjából) tudtam, hogy hány éves. Viszont velem már sokszor előfordult, hogy jóval fiatalabbnak véltek, legutóbb egy csaj hitte azt, hogy egyetemista vagyok. De egyébként is vagy tíz évvel fiatalabbnak gondolnak azok, akik nem ismernek, akadt olyan, aki láthatóan megdöbbent, amikor megmondtam neki a koromat.
2020. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, és sikerült kikezdenem egy 32 éves nővel, mert azt hittem kb egy idősek vagyunk. :D
2020. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Mindjárt 27 éves srác vagyok és 3-6 évvel szoktak fiatalabbnak nézni. 25 évesen egy 20 éves csaj azt hitte, hogy vele egykorú vagyok. 24 évesen nagyon tetszettem egy 17 éves csajnak, aki azt hitte 20 éves vagyok. Legutóbb a személyimet alkohol vásárlásakor 24 éves koromban kérték el, amikor azt hitték nem vagyok még 18.


Elég szar dolog, mert nagyon sokszor a velem egykorú csajok nem vesznek észre, a fiatalok közül viszont sokat eltántorít amikor fiatalabbnak néztek aztán hirtelen megtudják a korkülönbséget. Így is vannak sikereim, mert jól nézek ki, de iszonyat bosszantó!

2020. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem sorozatosan 19-22nek tippelnek, pedig lassan mar 30 leszek. :) mindig jokat nevetek, meg jol esik egyebkent, mindig is fiatalabbnak neztem ki, alapbol pici vagyok, sportolok, nem dohanyzok (noknel az nagyon tudja oregiteni a bort, az ikertesom 10 eve dohanyzik legalabb is ki is nez 32-35 evesnek).

Szerintem ez bok szerintem, en mindig annak tekintem, meg amikor megkerdezikhany eves vagyok direkt heccelem az embereket, hogy tippeljek meg. :D

2020. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Én is ezt szoktam csinálni, kíváncsi vagyok, ki mit gondol. Nem egy esetben sokkot is kapnak, és nem akarják elhinni, hogy idősebb vagyok. Volt, akinek meg is mutattam a személyimet, akkor nagy nehezen elfogadta a tényt. A 2-es voltam.
2020. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondolok, csak társkeresésben. Tehát ahol neked vagy a másiknak ismerkedési szándékai lennének.


Tehát ha én hetero nőként 19-nek tippellek majd 30 évesen, az csak vicces, vagy megdöbbentő. De olyan volt-e már, hogy egy férfi 19-nek tippelt, ismerkedni akart, és mikor kiderült, hogy nem annyi vagy, akkor mondta-e, hogy bocsi, így nem? Vagy fordítva, te mondtad-e már, hogy nem akarsz ismerkedni így?

2020. okt. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!