Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok Mi az ami megfog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok Mi az ami megfog titeket egy lányban/nőben?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy titeket mi az ami megfog egy nőben. Legyen az külső vagy belső tulajdonság. Itt nem feltétlenül csak a társkeresésben hanem akár barátként. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :).

2020. júl. 26. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha kedves, mosolygós, jókat lehet vele beszélgetni. Külsőre meg annyi, ne legyen elhizva.

37F

2020. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

ha egy különc, van saját stílusa és esze


19/f

2020. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mivel egyre kevesbe birom a hulyeket (nemtoo fuggetlenul), ezert az intelligencia mindenkeppen egy hatalmas plusz nalam.
2020. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem külsőre az ápoltság és a normál, vagy sportosabb testalkat jön be.

A belső tulajdonságokról kicsit hosszabb a képzeletbeli listám. Fontos nekem is az intelligencia, a jó humor, az érdeklődő és nyitott beszélgetések, az empátia, illetve fontos, hogy tudjuk egymást motiválni.


Az első fele társkeresésnél nyilván, a második bekezdést barátkozásnál is szempontnak tartom.


L/L (úgy értelmeztem a kérdést, hogy a hozzám hasonlóknak is releváns a válaszuk:) )

2020. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az az elsődleges, hogy viszont érezzem azt, hogy szeret engem, nem csak én őt. Mindenképp legyen kedves, aranyos, intelligens, és lehetőleg olyan szinten komoly legyen, hogy ne ilyen 15-16 éves átlagszinten álljon (azért írtam az átlagot, mert nem mindenki komolytalan, gyerekes közülük). Nem lófuttában szeretném a kapcsolatot az illetővel felépíteni, de például ha van egy jövőképe, az se lenne rossz. Illetve legyenek céljai, vágyai, amit el szeretne érni.


Ezek voltak a legfontosabbak. De nekem az is tetszik, ha a lány humoros, de legalább valamennyire vevő az én humoromra.


Külsőre is van, igazából a barna hajt preferálom, az plusz, de ha más van, az sem izgat. Ha passzolunk, akkor nem izgat a hajszín, csak mondtam, hogy én egy fokkal azokhoz jobban vonzódom. Nagyon sokan írják, hogy álszentség a srácok részéről, ha azt írjuk, hogy a belső számít csak stb, de ez tényleg így van.


19/F

2020. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, bocsánat, egy régebbi válaszomat másoltam át, de annyi módosítás, mert ott külön a 16 évesekre ment. Legyen igenis olyan szinten komoly, hogy minden témáról lehessen vele beszélni, meg ahogy írtam, legyen jövőképe
2020. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

A külsőt igazából elhagyhatjuk mert ahány ember annyi féle, megtetszik és ennyi.


Belsőt tekintve, megjegyzi, hogy reggel szükségem van 30 perc nyugalomra, addig nem kezdődik a nap.


Hagyja , békén hagy a fürdőben, aztán hagyja hogy megegyem sajtos piritósomat aztán megigyam a kávém és elszívjak egy cigit hozzá.

2020. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hölgy kedves, figyelmes, gondoskodó, arra felkapom a fejem. Mellette még vidám természetű és mosolygós, akkor képes elcsavarni a fejem. 29f
2020. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!