Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha randi előtt megjött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha randi előtt megjött és eléggé fáj a hasatok, ezt elmondjátok a randipartnernek? Vagy hogy befolyásolja a randit? Férfiak véleménye is érdekel

Figyelt kérdés

Nem egy éjszakásról beszélek most, hanem ha tényleg szeretnétek egymástól többet.

Este lenne a második randink, de megjött és ilyenkor van egy kis fájdalmam, meg 1-2 napig nem nagyon szeretek emberek közé menni, mert nem érzem magam konfortosan.

Mi erről a véleményetek? El kéne neki mondanom mi a helyzet? Vagy túl korai?


2020. okt. 4. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

"szia. megjött és ilyenkor van egy kis fájdalmam, meg 1-2 napig nem nagyon szeretek emberek közé menni, mert nem érzem magam konfortosan. Ráérsz 2 nap múlva itt és itt?"

Ennyi.

2020. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Elég gáz ha te egy menstruáció miatt ilyen depresszióba esel hogy nincs kedved emberek közé menni. Meg az is hogy ennyi fájdalmat nem bírsz elviselni. Amúgy nem kotnem az orrára, mert ez magánügy. Max akkor van köze hozzá ha már együtt vagyunk. Hiszti nélkül elmennek mert ez csak egy kis vér.
2020. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Hu az ilyeneket, mint a kettes, jol pofanb.nam.
2020. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor napi 3x veszek be 600mg-os ibuprofent. És így elvielhető, bár nagyon eltompít. Én sem jókedvemből szedem a fájdalomcsillapítót. De örülök, hogy te ilyen szerencsés vagy, hogy nincs fájdalmad #2-es.
2020. okt. 4. 10:01
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én nő vagyok, csak randizgatós fázisban nem mondanám el. Tudom mit kell tennem azért, hogy jobban érezzem magam és elmennék így a randira.


Ha nagyon rosszul lennék és nem tudnám emiatt jól érezni magam, akkor megmondanám, hogy ne haragudjon, de nagyon fáj a hasam és szeretnék itthon pihenni, valamint egyből felajánlanék egy másik randi időpontot 1-2 nappal később.

2020. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Hu 2es valsszolo de megutnelek en is...tuti, hogy pasi vagy, aki sem tudja kepzelni milyem fajdalommal meg szenvedessel jar ez egyes noknek. Van akinek tenyleg semmi baja ilyenkor, de nekem is nagy gorcseim vannak, cataflan plusz nospa kombo kell egyszerre, hogy elviselheto legyen. Plusz en sem szeretek ilyenkor emberek koze menni. Csak egy kis ver? Van akibol rengeteg ver jon es abszolut nem komfortos allandoan azon agyal, hogy atazol es tiszta ver leszel-e.
2020. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még én sem mondanám el. Csak annyit, hogy nem vagyok jól, és csatolnék egy újabb időpontot.
2020. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se mondanám el, szerintem túl korai erről beszélni hiába természetes dolog.

Én anyit mondanék hogy nem érzem magam jól, ne haragudjon és javasolnék új időpontokat.

2020. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Elmondtam, megkérdezte, miben tud segíteni, mondtam, hogy csak viseljen el. Ő lett a férjem. 😊
2020. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
első egy-két randira nem mennék el mensessel. Tudományosan bizonyított, hogy ilyenkor a nők sokkal sokkal sikertelenebbek a férfiaknál, sőt még álláskeresésénél is mint ovulációkor. Ha jó benyomást akarsz tenni a tudatalattijára, ciklus közepére szervezz több randit. Utána már ha megtetszel neki, nem lesz oylan gond.
2020. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!