Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért találok ilyen nehezen párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találok ilyen nehezen párt?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt randiztam utoljára (Nem lett belőle kapcsolat csak egy ismeretség, megbeszéltük felnőttek módján a dolgokat és tovább mentünk, ki-ki a maga útján ). Azóta nem jött össze egy sem. Pedig próbálkozom, vágyom rá.

Lehet... valószínű... tudom, hogy bennem van valami hiba de ne tudok rájönni, hogy mi.

Nehezen találok még csak hasonló gondolkodásút is mint én... Ha meg hasonló a gondolkodása akkor meg nem jön be a külseje(legalább is legutóbb ez volt), akkor meg az nem ébreszt vonzalmat és nem gerjeszt romantikus vágyat. Miért lennék ilyen szerencsétlenül összerakva?

33ffi



2020. okt. 4. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Nem nézel ki elég jól.
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte ugyan ez a helyzet nálam is, segíteni sajnos nem tudok de legalább nem vagy egyedül ezzel a gonddal :D
2020. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22/f
2020. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!