Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan kommunikáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan kommunikáljátok a randipartneretek felé, ha nem tartjátok elég lovagiasnak? Pl. ha nem nyitja ki nektek a kocsi ajtaját, nem segít levenni a kabátot stb.?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen helyzetben, csak érdekel, hogy aki ezt igényli, de nem kapja meg, az mit tesz?
2020. szept. 8. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem olyan dolgok, amik miatt érdemes szólni. Ha szólok neki, akkor legközelebb úgy csinálja, vagy még lehet pár hétig, aztán megint visszatér a valódi énje. Ezért nem szeretek szavakkal beszélni az elvárásaimról, mert akkor egy ideig bárki megjátszhatja magát, hogy ő olyan. Legrosszabb esetben pedig összeköltözéskor derülnek ki a dolgok (jó esetben még előtte).
2020. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Ez csak a máz, hétköznpokban nem így élnek az emberek.
2020. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ezek a gesztusok egyáltalán nem fontosak, szóval sehogy.
2020. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz, hogy egy férfi lovagiasan viselkedjen, igazi nőnek kell lenni. Pl, ha betrappol a csaj valami szakadt kis ruhában, miközben úgy káromkodik, hogy arra nincsenek szavak, a piát meg úgy vedeli, hogy az apja is megirigyelné, na annak a hölgynek nem fognak virágot vinni, ajtót nyitni, kabátot lesegíteni stb. Az én randijaimon sosem volt kérdés ez a dolog, a férfiak csinálták, és örömmel csinálták ezeket a dolgokat (nekem amúgy fontosak, de sose mondom nekik). A jelenlegi páromnak is első perctől kezdve alap dolog, hogy ezekre figyel, sosem kellett mondanom neki. Szóval, szerintem egy olyan női lénynek kell lenni, amiért a férfiak úgy érzik, hogy ezt szeretnék csinálni. Ez pedig sok-sok önmagunkba fektetés és önismereti munka.
2020. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!