Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nők egy része a rosszfiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők egy része a rosszfiúkhoz vonzódik, egy másik pedig az egyenruhásokra gerjed, akkor korrupt rendőrként nagyobbak az esélyeim a párkeresésben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon minden rendőr korrupt, így nem fogsz kitűnni a kollégáid közül. Ha valamelyik mégis tisztességesen próbál viselkedni, akkor vagy kevés volt a baksis, esetleg nem tetszik neki a képed.
2020. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

4-es! Akkor leírom a kedvedért:

Fetrengek a röhögéstől, Fetrengek a röhögéstől, Fetrengek a röhögéstől, Fetrengek a röhögéstől, Fetrengek a röhögéstől

-ez így jobb? 🤔 (jó tudom hivatalosan nem ez az emoji jelöli pont azt, de nekem ez jobban tetszik)

Mert ez a poén elképesztően jó volt, és nem gondoltam, hogy öt nevetős emoji valakinek bánta a lelki világát, amúgy szívesen lennék fészbúk-degeneráció, ehelyett IRL vagyok 34 éves, emiatt -az életkorom, ami miatt lassan középkorúnak számítok miatt inkább már így érzem magam: 🙁😥

2020. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Háremed lesz.
2020. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
2 az 1-ben instant zsarupor? :D Bocs az offért, de nem tudtam megállni. :D
2020. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerinted a rossz fiússág azt jelenti, hogy vaki korrupt? De édes vagy. A nem félsz semmitől, bárkivel szemben megtudsz védeni, ha megkivansz a falnak döntesz és magáévá teszel, határozott, magabiztos vagy, okos, jatekos, incselkedo, bator, eros, tapasztalt. Ezt jelenti inkabb.
2020. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

5ös, ez mitől rosszfiúság?

Ez egy normális férfi, amit leírtál. Szerintem rosszfiú alatt a kérdező az agresszív köcsögöket érti, akik úgy beszélnek a nőkről, mint a kutyákról, a nő nekik használati tárgy, és általában mégis van csajuk. Sok nő szereti, ha a földbe van taposva, mert sajnos kevés az olyan férfi és apa, mint amilyet te leírtál. Így a lányokból nem lesznek egészséges nők. A férfiak általában vagy trógerek, vagy a másik véglet az anyámasszony katonája, aki azt sem tudja eldönteni egyedül, hogy milyen ruhát vegyen fel reggel, és nem ő simogatja a hajadat, hanem neked kell nőként az övét. Brrr... Tudom-tudom, általánosítok, de hát mindig mindenki általánosít, ha pár mondatban kell összefoglalnia, amit mondani akar.

2020. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

5.


A nemi erőszak elkövetése nem "rosszfiúság", hanem bűntény.

2020. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, téged ma szültek a világra? Mert gondolom eddig is férfi voltál, eddig is rendőr voltál, eddig is korrupt voltál és eddig is akartál volna ismerkedni, nem csak ma kezdted el akarni. Szóval pontosan tudod, hogy milyen esélyeid vannak. Amennyi figyelmet az utóbbi hónapokban is kaptál a nőktől, annyit fogsz a következő időkben is.
2020. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Most vagy velem van a baj, meg a #2 válaszolóval, de ez a kérdés egy szándékos trollkodásnak, poénnak tűnik nekem, ami egy paradoxonra akarja vicces formában felhívni a figyelmet, de cáfoljátok meg ha rosszul látom, és én nem kérek hat pirosat, ha lehet.
2020. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igaz 9-es
2020. okt. 16. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!