Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka hogy tudja a számom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy tudja a számom, de inkább a chatet választja?

Figyelt kérdés
Megadtam az elérhetőségeim badoon valakinek, akivel hetek óta beszélek. Soha nem beszéltünk telefonon. Mindig csak facebook chaten ír. Pedig tudja a mobilom, mert megadtam vibert? Nincs igénye, hogy szóban kommunikálunk? Egyáltalán miért nekem kéne ezt bedobni? Gyanús nekem baromira, hogy nem-e arról van szó, hogy van valakije és amellett lavírozik. Az utolsó 2 hétvégén nem volt facebookon elérhető. Vélemény?

2020. okt. 20. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy lavírozik, de ettől függetlenül egyszerűbb írásban kommunikálni. Ott van időd átgondolni, hogy mit szeretnél "mondani".
2020. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem hívogat telefonon valószínűleg, mert nem tudja, mikor zavarhat. Emellett telefonon a mai világban túl snassz beszélni. Egyből válaszolnia kell a másik félnek és ez valószínűleg nehéz neki, mert egyelőre kevés az önbizalma az irányodba. Ha már most azon feszengsz, hogy biztos van valakije, akkor már most szilvás bukta az egész.
2020. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Pénzbe kerül meg a net tele van ilyen mémekkel, hogy vicces/idegesítő a telefonhívás manapság.
2020. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez onmagaban egyaltalan nem gyanus. Chat mellett zenet hallgat, mast is csinal, szunetek is vannak.
2020. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(én se szeretek telefonálni)
2020. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok telefonálni. Zavar.

Utazás közben más is hallja. Otthon meg búgócsiga vagyok,teszek veszek, elmerülök valamiben.

Én a személyes társaságot beszédet preferálom, az írás pedig amolyan szabadság, leírod a gondolatod, a másik pedig amikor tud reagál, míg telefonálás közben is un feleslegesen csacsogunk a fing dinamikájáról.

Párommal nap közben anno emailt váltottunk, este és reggel pedig összefutottunk, akár csak 5percre is, akkor hallottuk egymás hangját. Azóta, hogy család vagyunk, otthon beszélgetünk, ha nem gyerekfülre tartozik in english, vagy leírjuk. Napközben is csak a tényleg asap dolgokat egyeztetjük telefonon, de azért egy mizujs mindig megírjuk...

2020. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert ilyen fos, személytelen világban élünk. Nekem nagyon hiányzik a facebook meg okostelefon előtti időszak, amikor még naponta többször felhívtuk egymást pár percre, meg a hosszabb telefonbeszélgetések. Akár a haverokkal, legjobb barátnőmmel is, nem csak a pasimmal. Az izgalom, amikor az sms-hang pittyent néha, nem ez a kretén messenger fél percenként, mert irogat boldog boldogtalan minden hülyeséget, ami eszébe jut.
2020. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl rühellek telefonálni, melegíti a fülem, elzsibbad a karom, néha nem értem, mit mond a másik mert szutyok a lefedettség... :D
2020. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőmondatokba szeret beszélni,és dokumentálja az ügyeit.
2020. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!