Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés során miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során miért tartják furcsának a nők hogy csak egy darab fotóm van Facebookon?

Figyelt kérdés

Sok vagy a negyedik lány jegyezte azt meg hogy annyira fura hogy csak egy képem van facebookon.

Nem sűrűn készül rólam kép.

Nem szoktam gyakran facebookozni,inkább estefelé vegigporgetem hátha volt valami érdekes aznap.


Vajon tényleg fura a mai világban hogy neten keveset akarok magamból mutatni?

Azt hiszik hogy valami takargatni valóm van?


2020. okt. 21. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
azért furcsa nekik mert ott élik az életüket. szerintem normális,ha nem pakolod tele képekkel a profilod
2020. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én inkább nem a Facebookon akarom élni a magánéletem. Csak néhányan meg ufonak néznek. Azt hiszem már velem van a baj
2020. okt. 21. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
A mai világban mindenki kilóg a sorból, aki nem szemeteli tele a netet hülyeségekkel, vagy akinek nem pittyeg két másodpercenként a telefonja, hogy üzenetet kapott a Messengerben. A lényeg szerintem az, hogy úgy éld az életed, ahogyan neked jólesik. Aki elfogad, az így is tolerálni fog, aki meg nem tolerál, azzal nem biztos, hogy összeilletek.
2020. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Ha egyébként aktívan használod, akkor fura, hogy csak másokat kukkolsz, miközben magadról nem osztasz meg semmit.
2020. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Leginkább egyetemmel kapcsolatos bejegyzéseket szoktam itt elolvasni,mert oda teszik fel hogy mondjuk elmarad az óra vagy ilyesmik
2020. okt. 21. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, valóban furcsa, legalábbis a nagy többségnek. Rólam egyáltalán nincs fent kép, akadt olyan, aki azt hitte, hogy át akarom verni.
2020. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!