Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhadarabok...

Szerintetek milyen ruhadarabok állnának jól egy magamfajta, nagyobb darab tizenéves srácnak?

Figyelt kérdés
Fel szeretném kissé dobni az öltözködésem. Tudtommal a sötétebb ruhák jók. Kérem, hogy a "fogyj le" és ehhez hasonló válaszokat hanyagoljuk.

2020. aug. 5. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy nagydarab?
2020. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem kerüld a feszülős darabokat, és ha nincs nagy ellenedre öltözködj kicsit elegánsabban (nem muszáj zakó, meg ilyesmi, de az ingek általában jól állnak a fiúknak). Nagy általánosságban a lányoknak bejönnek az elegánsabb pasik. 😅 Ja, 1-es voltam.
2020. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az 1.kommentre:

100Kiló felett vagyok, de a magasságom miatt kinézek vagy 90-nek.

2.kommentre:

Köszönöm, sztem akkor itt lenne az ideje ingeket venni😁

2020. aug. 5. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyszerint neken pont az ilyen srácok jönnek be, szóval lehet nem túl objektív a véleményem, de bármi jól állhat, ha igényesen öltözöl fel és jól érzed benne magad. Nem hiszem hogy ennek olyan nagy titka lenne. 😅
2020. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Legyenszépnapod! válasza:

Van hasonló osztálytársam, ő is ingeket hord, olyan sötét piros fekete kockásat meg sötétkéket,azok jól néznek ki


Egyébként nem azért mondom, tényleg csak jót akarok, de ilyen alak az nem egészséges

Én pl elkezdtem járni futni mert rájöttem hogy néni koromra fájni fog a hátam:D


Szóval csak lazán de azért vigyázz magadra, fontos az egészség : )

2020. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!