Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MurdR kérdése:

Lányok. Mit gondoltok a hatalmas darab emberekről? Soha nem tudtam hogy kinek tetszhetek és kinek nem. Estem már pofára, és ért már kellemes meglepetés is.197cm,150 kg, kopasz vagyok, általában fekete öltözékben.

Figyelt kérdés
..Sok lány ismerősöm azt mondta, hogy összeszarná magát ha leszólítanám, de így hogy ismer, szimpatikus vagyok, és kellemesen csalódtak bennem. Ezeket a tényeket ismerve valóban nem tudnék ,,szia, meginnál velem valamit'' dumával ismerkedni? 23F

2013. jan. 24. 01:10
1 2
 1/20 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Hát... Engem már a karod összenyomna. :D
2013. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem megijednének sokan tőled. Én is :D
2013. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van nő, akinek tetszel. Nekem a vékonyak az eseteim. Félni nem félnék tőled, nem hiszem, hogy konkrétan bennem komoly kárt tudnál tenni, inkább nem tudnék mit kezdeni veled.

De ne aggódj, akadnak, ízlések-pofonok: biztosan találsz párt, vagy valakinek pont imponáló lesz ez a termet, ha ő maga valahogy extra védelem után sóvárog valami miatt...

2013. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

menj le hcw pankráció edzésre,ha pesti vagy.

szerintem azonnal alkalmaznának fellépésekre is ilyen méretekkel,és a fellépéseken rengeteg a rajongó csaj.

te lennél a legnagyobb darab közöttük.

széles meg izmos az akad,de magas és nagy is az csak a wwe-ben van,itthon 1 sincs.

2013. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a 197 centivel semmi baj nincs, mert több csajt is ismerek akinél 180 felett kezdődik a férfi, viszont a 150 kilóból 50-60at ledobhatnál, nőnének az esélyeid, persze ez csak az én véleményem :)
2013. jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4. Az lehet, nekem is rengeteg barátnőm odavan a pankrációért, van kedvencük is, az éleben mégsem olyan fiúkkal járnak. Még a túlon-túl izmosakat se csípik már. A pankráció az egy dolog.

Ennek ellenére jó ötlet!

2013. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem bejönnek a mackós pasik, de a magasságod miatt tényleg kicsit nagyobb lehetsz. De ez ne zavarjon, vannak magas lányok is, akiknek a mackósak jönnek be. ;)


Ha tényleg ilyen félelmetesnek gondolnak, akkor úgy ismerkedj, hogy kedves szavakat mondasz a csajoknak, meg próbálj meg vicces lenni. Igazából ha elfogadod magad és nem hagyod, hogy mások bemagyarázzák neked, hogy félelmetes vagy, akkor ugyanúgy ismerkedhetsz, ahogy másik is teszik. De legfőképp úgy tedd, ahogy neked jól esik, hiszen gondolom azt akarod, hogy önmagadért szeressenek! Hajrá ;)

2013. jan. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nemtom de nekem nem úgy hangzik a kérdés hogy kövér lenne a kérdező, hanem inkább izomember.
2013. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ha izomember lennék, akkor azt írtam volna. Nem vagyok izommanner, van pocak, mackó vagyok. :-)

írta valaki, hogy fogyni kéne 50-60 kilót. Válaszom: ,,b+ hogy ez eszembe se jutott'' :'-D

2013. jan. 24. 01:27
 10/20 A kérdező kommentje:
Upsz, elnyomtam a hasznosat félig hasznosra, sorry :-/
2013. jan. 24. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!