Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Több hete beszélünk folyamatosan, nagyon érdeklődő volt, én is viszont. Amikor múlt héten hétfőn beszéltünk utoljára nagyon érdeklődő volt, Ő írt ismét. Úgy váltunk el, hogy azt írta nagyon várja, hogy talizzunk. Írtam, hogy én is nagyon nagyon. Na múlt hét hétfő óta nem írt Gondoltam várok. De ma végül írtam ennyit.


"Hiányzol 😊😔 Ideje lenne találkozni és normális módon kommunikálni szóban és webcameran 😊 Mi történt? Kezdek aggódni és picit szomorú is vagyok Miattad 🤷😔"


Olvasta, de nem válaszolt. 🤷 Szerintetek? Mi történt? Ő a pasi.



2020. okt. 21. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rájött szerintem hogy nincs hozzád elég emoji-ja 🤫😕😲🤷‍♀️
2020. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
#1-es kivette a számból a szót! Talált helyetted mást.
2020. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van talált mást, de ennyit azért megírhatna több hét beszélgetés után.. Ez a másik szivatása, nem értem mért jó ez..
2020. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jah és természetesen azért is gáz, mert még le is írta, úgy, hogy nem is kérdeztem, hogy nem írogat mással rajtam kívül. Mert csak én vagyok. Ez a hazugság része gáz nagyon
2020. okt. 21. 19:34
 5/15 anonim ***** válasza:
#4: Ez sajnos benne van a pakliban, nemtől függetlenül a legtöbb ember gyáva és hazug. Neten pedig még könnyebb eltűnni. Tudom, hogy ez most milyen érzés, velem is számtalanszor eljátszottak hasonlót a nők, de egyre inkább úgy gondolom, hogy ha valaki ennyire szar alak, azért egyáltalán nem kár.
2020. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sajnos az emberek olyanok tényleg mint ahogy #5 írja, gyávák és hazugok, valamint ha közben talál mást, aki jobban érdekli, akkor arra már lusta energiát fordítani, hogy ezt közölje az előzővel is, pont ezért, mert már nem érdekli. Neki így oké, hisz nem ő szenved, hogy mi történt, bele se gondol, hogy a másik nem érti a helyzetet. Ilyenek az emberek.
2020. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Válaszolt. Most írt reggel 5kor.Higgyem el? 😄😄😄 Ez most kamu nem? 10 nap szó nélküli eltűnés után? 🤦


"Szia! Ne haragudj ma tudok majd írni! Csak rengeteg dolgom van...Még véletlenül sem akartalak megsérteni, nem volt szándékomban...Tényleg ne haragudj! Ma délután megpróbálom részletezni, hogy miért nem voltam elérhető, nagyon röviden a munka miatt.."

2020. okt. 22. 06:09
 8/15 A kérdező kommentje:

Egyáltalán válaszoljak rá?

Megírtam a választ, de végül nem küldtem el, hadd szenvedjen gondoltam. Lehet ezt kiírom külön kérdésbe... Még nem tudom.


Ezt:


"Nem kell részletezni. Én ezt eddig sem vártam el. De a korrektséget és azt igen, hogy valaki ne tűnjön el napokra egy szó nélkül. Mert bár nem járunk, de úgy érzem, ha valakitől akarunk valamit és érdekel az illető, ez a minimum, hogy nem hagyjuk bizonytalanságban és megtiszteljük ennyivel. Hogy sziamizu 20 napig nem leszek elérhető. Mert kb 1 üzenet megírása 1 perc. Tényleg ennyi. Most ha tegyük fel én csinálom ezt, hogy egy sor nélkül lelépek két hétre, mit gondolnál? De amúgyis hogy akarsz komoly kapcsolatot, ha tényleg ennyire sincs időd?"

2020. okt. 22. 06:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Hú, most erről eszembe jutott, hogy én is hányszor reménykedtem 1-2 pasiknál, hogy ilyen eltűnések után még van remény.. Meg ezek a magyarázkodások.. Szemét dolog ez tőlük, mert tartani akarják benned a reményt, de közben az van, hogy nem érdekled annyira, viszont talonban akar tartani. Bár te még nem taliztál vele, szóval ott még lehet, hogy rájön, te vagy élete nője, ki tudja. Mindenesetre ha úgy döntesz, hogy találkozol vele, és utána is ezt csinálja, akkor sajnos nem érdekled eléggé, én is ilyen helyzetben vagyok most :( ugyanezt írtam neki, hogy egy üzenet megírása 1 perc:( mert ez így van, ha fontos lennél, ennél sokkal többet is megtenne..
2020. okt. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. Folyamatosan Ő írkált rám hetek óta. Ha nem érdekeltm, akkor miért?
2020. okt. 22. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!