Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Több hete beszélünk folyamatosan, nagyon érdeklődő volt, én is viszont. Amikor múlt héten hétfőn beszéltünk utoljára nagyon érdeklődő volt, Ő írt ismét. Úgy váltunk el, hogy azt írta nagyon várja, hogy talizzunk. Írtam, hogy én is nagyon nagyon. Na múlt hét hétfő óta nem írt Gondoltam várok. De ma végül írtam ennyit.


"Hiányzol 😊😔 Ideje lenne találkozni és normális módon kommunikálni szóban és webcameran 😊 Mi történt? Kezdek aggódni és picit szomorú is vagyok Miattad 🤷😔"


Olvasta, de nem válaszolt. 🤷 Szerintetek? Mi történt? Ő a pasi.



2020. okt. 21. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ezt megcsinálja, akkor nem fogja meghatni az, amit írni akartál neki, ezeket tapasztalatból mondom, de persze lehetnek kivételek, nem akarom teljesen elvenni a kedved,valamint az tényleg lényeges, hogy még nem taliztatok, de ha utána ilyen marad és nem akarsz hónapokig szenvedni, akkor hagyd..
2020. okt. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Érdekled, csak lehet, hogy jött más is a képbe. Vagy érdekled, de vagy nem akar komolyat, vagy valamiért nem érdekled olyan szinten, mint kéne.
2020. okt. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
De változhat ez még, szerintem adj neki egy esélyt, mondja el mi volt, ne támadd le a hosszú üzenettel egyelőre, mert ha utána normális lesz, akkor csak elronrod ezzel. Legyél megértő, de ha tali után is komolytalan marad, akkor hagyd.
2020. okt. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#7: Legalább válaszolt... Én hányszor vártam soha meg nem jövő üzenetekre, mint egy idióta. És a legszomorúbb az az egészben, hogy sokszor olyanok játszották el ezt, akik előtte nagy hanggal kijelentették, hogy ők nem olyanok, ők nem tűnnek el szó nélkül.
2020. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Van érdekesebb csaj.
2020. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!