Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapuzárási pánik, ha 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik, ha 40 éves nőként úgy érzem, legszivesebben itthagynám a családomat és elköltöznék egy másik országba mondjuk kalandvágyból?

Figyelt kérdés
persze nem fogom, mert imádom a ygerekeimet és nagyon hiányoznának. A férjem nem, de utálom hogy nem vagyok szabad ember, nem tehetek azt amit akarok, röghöz vagyok kötve.

2020. okt. 23. 17:59
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
6-9
2020. okt. 23. 18:27
 12/29 A kérdező kommentje:
6 és 9
2020. okt. 23. 18:28
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Akkor sajnos még kB. 15 év, vagy mész a gyerekekkel.
2020. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudom miről beszélsz, bár én férfiből vagyok... Unod a mókuskereket és rájöttél, hogy elrepül feletted az élet...
2020. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

9.


Ez így még mindig értelmetlen, kalandok simán találhatóak az élőhelyeden is. Ha a környezeted változtatod meg, te még maradsz aki vagy. Ha itt nem találtál kalandokat, más környezetben sem fogsz.


Ha pedig az ilyen túrázós-lazulós régi kalandorok világában gondolkodsz, akkor először is legyél nagyon gazdag (ezek majdnem mindig azok voltak) és szerezz doktorit az olyan dolgokból, mint művészettörténet, sajátítsd el a latint és még pár ősi nyelvet stb.

2020. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
vagy lennék milliomos, akkor gyerekestől foglalhatnék egy jegyet most az őszi szünetre vm jó kis helyre....:-) Bár mosta vírus miatt még ez se jó ötlet, bezárt a világ és nem fog egyhamar helyrejönni.
2020. okt. 23. 18:43
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen időszakom. Csekély 3-4 év, és elmúlt. Bár én csak az ország másik részére akartam menni, de egyszerűen vágytam egy teljesen új életre. Új környezet, új emberek, új barátok, minden új, ahol senkit és semmit nem ismerek.

Aztán persze nem mentem.

2020. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

Én nem agyaltam ezen, otthagytam mindent és kalandoztam, és nagyon élvezem. Teljesen természetes hogy így érzed, tedd azt amit akarsz, mert ha nem, később nem teheted meg. Élményeket és barátokat szerezhetsz. Most, vagy soha.

Én soha nem bántam meg hogy így alakult, és el is váltunk. De nem sírom vissza a régi életemet.

2020. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk akkor volt ilyen mikor ellaposodott a kapcsolat.

Akkor jött ez a, mire felnőnek a gyerekek 50 leszek. Akkor már minek menni bárhova. Iszonyú rossz volt mikor ez tudatosult. Aztán bekerültem egy nagyon szuper csapatba a munkahelyemen, barátok lettünk. Koncertekre jártunk, elutaztunk 5 napra egy bakancslistás helyemre. A családdal is többet mentünk. Persze itthon nem álltak helyre a dolgok, de most egészen elvagyok... Sodródok

2020. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
5%
Nem, csak rájöttek hogy már soha nem fogsz sehova menni otthon mosohatsz és ezzel elérted a maximumot :)
2020. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!