Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem nem jönnek be a nagymell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem jönnek be a nagymellű nők! Viszont a hosszú egyenes hajúak igen.Formás, kis, sportos test, kis fius mell az jöhet. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
aham, a látens bu zik
2020. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
A fiús mell = nincs mell. Nem, nem jönnek be a szélsőségek. Kis sportos testről meg az öcsém jut eszembe. Igenis sportoljon egy nő, de legyen tőle, erős, kerek, nőies, ne egy lecsupasztott deszka, lyukkal a közepén
2020. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Lány vagyok!


X évvel ezelőtt még a formás, nagy mellek voltak a jók.


Aztán ma meg már mazsola méretű legyen vagy semmilyen se mert amúgy kiderült,hogy a férfiak soha nem is szerették ha lóg egy nőnek a csecse (bocsánat gravitáció és egyéb ilyesmi) vagy ha úgy amúgy nagy és nem pici amit pont egy ökölnyi.


Nekem nincs óriási mellem, de azér nagyok! 7 éve sportolok, de a melleim nem lesznek kisebbek és ugyan úgy lógnak valamennyire. Nem tehetek róla. Ez genetika.


Nem para amúgy. Én egyenesen szégyenlem őket. És gátlásos lettem emiatt. Nekem jövőre lesz egy műtétem is. Leszeretném vetetni őket.


N/24

2020. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy no attól meg nagyon nőies tud lenni ha nagyon kicsik a mellei... a kettő nem függ ossze
2020. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3# és 4# Így van! Hogy nézne már ki nagy lógó mell?


Inkább feszes kicsi a jó!

2020. okt. 24. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

az sem rossz ":D 4-es vagyok de pl én láttam már nem egy kis mellú de nagyon nőies vonzó lányt akiket egésznap keféltem volna meg ugyan ugy láttam fesze bögyösöket is mondhatni nekem bejön a két véglet

de kérlek ne hívd kis fiusoknak.... ":D teljesen el veszi az ember kedvét inkább loliknak :D vagy szerényebbeknek :D

2020. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy a mellem. Nagyon vékony vagyok, de nagyok a melleim..nem kicsit🤷🏼‍♀️ és lógnak. 20 éves vagyok. Ez van. 🤷🏼‍♀️
2020. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát saját tapasztalat. Én nagyon nőies csaj vagyok. 107es mellém van, természetes. Van egy, esése, de nem lóg, sport pull over, tárogatás. És én ki.. szott jó pasikkal ismerkedem mindig. Kocka has, nem átlagos 10/10. Mind azt mondta eddig, hogy egy nő legyen nőies. Sőt most pár napja egy ilyen srác azt mondta, hogy magán van elég kemény, amit foghatok, egy nőn ne legyen. Szóval sztm tévút, hogy egy nő férfias legyen vagy túl sportos. Merthogy a legjobb pasik tuti nem ezt keresik.. 😅😅😅
2020. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
-ok
2020. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!