Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak nekem hihetetlen? 😅

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem hihetetlen? 😅

Figyelt kérdés
"Bocsi, hogy nem tudtam írni, de kikészítenek a kollégák, ha telefont látnak nálam akkor már árulkodnak a főnöknek, kiállhatatlanok"

2020. okt. 24. 18:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De miért nem tudja ezt korrekten elmondani? Végülis nem taliztunk... Neten könnyebb. Mivel nem ismerem, nem lehet következménye. És ez magas, hogy miért nem tud normális lenni???
2020. okt. 24. 18:58
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar bántani. Vannak ilyenek. Nem kell vele foglalkozni. Ő nem lesz a barátod, ha van eszed.
2020. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12. Oké, de akkor inkább ne írogasson, mert mire jó ez, ha 3-4. vagyok? Neki mire jó? Ha nem akarna bántani, nem írogatna 😄
2020. okt. 24. 19:25
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart. Lehet nem jött össze a másik lány, aztán most te is jó leszel újra. Hagyd inkább.
2020. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De ez olyan undorító. Csak nekem van hányingerem ettől?
2020. okt. 24. 19:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak neked idegesítő, sajnos sokan ezt csinálják nemtől függetlenül.
2020. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#2 te tisztatalan arulkodos! nem szegyeled magad?!


kerdezo szoval arra gondolsz hogy miert nem irt munkan kivul? Kerdezd meg, ennyi

biztos volt elfoglaltsaga

jojjetek ossze

vagy hagyjatok egyutt talaljatok ki


nem pedig "most egyedul rajottem mi is volt ez es megoldom egyedul"

kapcsolatrol van szo, vagy nem? Ott nem egy emberrol van szo hanem minimum 3 rol vagy 4 rol

khm...

2020. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már hasonlóan. Fájó, de mindkét nemben vannak ilyenek.

Nem tudom, hol ismerted meg, én a Tinderen jártam így, jobb nem foglalkozni vele.

2020. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!