Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az együtt járást meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt járást meg kell beszélni, vagy ez olyan magától értetődő dolog? Bövebben

Figyelt kérdés

Az előző barátom az első csókunktól számította az együtt járást, vele kb 1-1,5 hónapra rá beszéltünk erről és akkor mondta hogy szerintem már együtt vagyunk.

Most vagy egy fiú, akivel találkozgatunk, szexelünk, együtt alszunk, találkozáskor-búcsúzáskor mindig van csók, mindig kézen fogja sétálunk, ez már 3 hete tart.

Nálatok hogy volt? Le kell ülni megbeszélni ezt, vagy magától értetődő néha? Pl: a mi esetünkben?

25


2020. okt. 24. 18:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Hát jó, akkor véletlen se beszéljétek meg. Elvégre már 3 hete tart (és marhára ismered), aztán már van minden. Egy kis vacsora és ajándék egy kis szexért? Persze, akor már tuti komoly. Sose láttunk olyat, hogy ebben kifújt.

Akkor minek a kérdés?

2020. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy te látod a folytatásd, de amíg nem mondja ki, addig ne vegyél rá mérget, hogy a másik is pontosan ugyanúgy látja, ahogy te.
2020. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdés, hogy : Nálatok hogy volt?

Én csak leírtam a saját történetemet

2020. okt. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!