Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel együtt jártok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel együtt jártok, kb mennyi idő után kezdetek el arról beszélni, hogy ki hogyan tervezi a jövőt, összeköltözés, gyerekvállalás stb?

Figyelt kérdés
Ha eltelt pár hónap és jól kijöttök mennyi idő hozzátok ezt szóba? Csak,hogy nehogy az legyen, hogy például a nő komolyan tervez, a férfi pedig valójában gyereket se akar egyáltalán.

2016. szept. 20. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Te vagy a lány gondolom. :)
2016. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már az ismerkedési szakaszban beszéltünk ilyesmiről, így tudtuk, hogy mindketten komolyra tervezünk és egyeznek a jövővel kapcsolatos terveink is. 25N
2016. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
29 vagyok. És én vagyok a lány.
2016. szept. 20. 12:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Párom 30.
2016. szept. 20. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a legelején. Teljesen felesleges ennyi idősen beleszeretni valakibe, és időt feccölni a kapcsolatba, ha úgyse lesz hosszútávú.
2016. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfitől is függ, hogy milyen karakter. Érdemes azért megismerni, kiismerni jobban, mielőtt bedobod a kérdéseket. Ha megy világba, 1000 dolga van, barátokkal lóg, karriert épít, stb, akkor lehet nem akar még gyereket. De ha nyugodtabb, van biztos munkahelye, nem akar mindig valahol máshol lenni, akkor szerintem mehet a kérdés lassan.
2016. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a legelején, az ismerkedési fázisban kellett volna erről beszélni.


Mi értelme olyannal ellenni akár csak fél évet is, aki mondjuk soha nem akar megházasodni, és majd csak 40 felett akar gyereket, ha te mondjuk 2 év járás után már esküvőt szeretnél, majd babát?

Csak időpazarlás egy ilyen kapcsolat.

2016. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az elején érdemes, főleg ha már nem vagytok tizenhat évesek. Nem pont az első két randin, de amikor már lehet látni, hogy összejöhet valami, akkor fel lehet hozni. Nyilvánvalóan először csak úgy, hogy mik a saját terveid, őt nem belerángatva, mert az ijesztő lehet. Például: "Mindig úgy képzeltem, hogy meg fogok majd házasodni." Vagy: "Terveim szerint maximum két gyereket szeretnék majd." Ebben semmi furcsa nincs szerintem. Az már gáz, ha egy hónap együttlét után azt mondja, hogy: "Mindig úgy képzeltem, hogy össze fogunk házasodni." És: "Maximum két gyereket szülhetsz/csinálhatsz nekem."
2016. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismerkedés alatt, vagy a legelején.

Nyilván nem úgy, hogy 2 napos kapcsolatban közlöm, hogy akkor ő el fog venni engem 1 év múlva, aztán lesz 3 gyerekünk, 2 lány és 1 fiú, kezdjünk neveket nézni :D

De nagyjából letisztázzuk, hogy ki hogy képzeli el az életét hosszútávon. Tök fölösleges egymás idejét rabolni, ha szöges ellentétben állnak a terveink, pl én nem akarok gyereket, a párom meg nagy családról álmodik, vagy fordítva. Semmi értelme nem lenne így nagyon belemenni a kapcsolatba.

Mostani párommal már az első pár hétben lényegében megbeszéltük, hogy majd egyszer ha eljön az ideje, akkor nem lenne rossz egy esküvő, gyerek téren meg megegyeztünk abban, hogy még fiatalok vagyunk, a következő pár évben teljesen kizárt, utána pedig igazából az akkori helyzetünktől függ, majd meglátjuk. Azt pedig már az első 1-2 hét kapcsolat után elkezdtük tervezgetni, hogy ha végzek a sulival, akkor összeköltözünk, és már nagyon várjuk.

Szerintem ezek olyan témák, amiket érdemes minél előbb megtárgyalni, ne 10 év kapcsolat után derüljön ki, hogy tök mások a tervek családalapítás terén...

2016. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
(mondjuk mi ismertük egymást régóta, így fel se merült, hogy ciki lenne megbeszélni ilyeneket, meg mégse egy teljesen frissen megismert valakit támadtunk le ezekkel)
2016. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!