Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a hatodik randiig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a hatodik randiig bezárólag szoktatok valamilyen ajándékot kapni a pasitól?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha az első 6 randit nézzük akkor szoktatok kapni valamilyen ajándékot a pasitól?

Többségük szokott ajándékozni vagy sem? Virágot szoktatok kapni a randik során?


2020. okt. 28. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
A sok incel pontoz lefele akiknek nem jut nő/pasi és irigyek más boldogságára. Még jó, hogy nem a gyakorikerdesek.hu pontozása határozza meg, milyen ember vagyok :D
2020. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
10-es. Mit izgulsz egy ilyen nyomorult oldalon? Itt nem a válasz értéket pontozzák, hanem hogy azonos-e a véleménye. Meg van aki hobbiból végighúzza az összes válaszolót! Ha csak annyi lenne a kérdés, hogy mi a kedvenc színed, tök mindegy hogy milyen színt írnál, biztosra veszem hogy páran lepontoznának. A gyk üzemeltetői is felébredhetnének, elég lenne napi 1 fel, egy semleges és egy le pontozási lehetőség. Meg alapból az egész pontozási dolog is egy nagy baromság, semmi értelme. Én egy 90%-os véleményet semmivel sem veszem többre, mint egy 20%-osat. Véleménye mindenkinek lehet, az hogy más mint az enyém, az semmit sem von le az értékéből. Tudatosan meg nem fogok olyat írni, ami jól hangzik csak azért, hogy populáris legyek és kapjam a sok felpontozást. Meg aműgy is, számít egy 100-ad rangú "kisírom a bánatom" oldal anonym embereitől kapott lepontozás? Na ugye!
2020. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Én sem tudom, mire jó ez, éretlen viselkedés. Én pl. egyáltalán nem tartom fontosnak az ajándékokat, de ha valaki igen, attól még nem lesz hülye a szememben.
2020. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem kaptam semmit.
2020. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#5

Elhiszem, hogy hatásos volt, szerintem az mindig szívmelengető (és megnyerő) ha gondoskodunk valamilyen módon a másikról! :)

2020. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Említettem neki, hogy úgy ennék egy bizonyos fajta chipset, és a következő találkozásra, ami nálam volt filmezés, hozott belőle többet :D
2020. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A legdrágább dolog, amit férfi vett nekem egy aluljárós falafelpitában volt.
2020. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!