Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak még utoljára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak még utoljára a sráccal vagy felejtős a dolog?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 21:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Szóval neten ismerkedtünk meg, találkoztunk , lejött abba a városba , ahol élek és 4és fél órát itt volt, majd utána kérdezte,,hogy szeretnék-e folytatást, amire azt válaszoltam, hogy mivel szimpatikus benne lennék, amibe ő is benne lenne. De ezt követően heteken keresztül nem tudtuk a hétvégéket ő miatta megvalósítani, hogy találkozzunk, mert csak szombaton vagy vasárnap tudtunk volna, mivel másképp dolgozik , mint én és kicsit több, mint egy órás autózással ér le hozzám, lehet ez is közre játszott. De végül én meguntam, annak ellenére, hogy szimpatikus volt a srác, de mégsem tűnt annyira elszántnak, mert akkor csak tudtunk volna még találkozni. Azóta eltelt két hónap. Most rámírt, hogy szívesen találkozna és folytatná velem, sokat gondolt rám. Mit tegyek adjak még egy esélyt neki? Igazából azóta ismerekedtem 2sráccal is, de nem jött össze a dolog. Arra gondoltam, hogy válaszul azt írom neki, hogy tehetünk még egy próbát, hogy jobban megismerjük egymást, viszont csak akkor ha tényleg komolyan gondolja és úgy érzem, hogy valóban ő is meg akar ismerni. Ti mit tanácsoltok?? Amúgy rendes srácnak tűnik, és még nem annyira voltak komolyabb kapcsolatai.

Volt róla szó, hogy köztes városban találkozunk, de ő azt mondta, hogy nem tartja olyan hosszúnak az utazást, és inkább ő jönne. De mivel 3szor úgy jött le a dolog, hogy elcsúsztatta a találkozót, egyéb okok miatt, ezért kiléptem az ismerkedési folyamatból. Viszont tényleg szimpatikus volt, csak hát egyszerűen tényleg lehet, hogy nem akart eléggé,és lehet ez folytatódna...

2020. nov. 3. 21:06
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a későbbiekben is csak ilyen ritkán tudnátok találkozni, akkor nem sok értelme van. Ha ez most csak egy húzósabb időszak miatt volt, akkor miért ne, találkozzatok és majd utána meglátod, hogy hogyan tovább.
2020. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hétvégente tudnánk csak találkozni, mivel a munkák ütközik sajna...
2020. nov. 3. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megérdemli a második esélyt, aki bizonyít szerintem. Nem biztos, hogy csak rajta múlt, amiért így alakultak a dolgok.
2020. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne?
2020. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Remélem h nem egy gyulai srác...
2020. nov. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Ha raersz szorakozni, csinald, de ertelme nem sok. Komolytalan is.
2020. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tényleg, hány évesek vagytok?


Mennyire ÉRETT KORÚAK egy kétirányú elköteleződéshez, családalapításhoz?


Persze, mindegyikőtök "vinné" a szülői kapcsolatokat is ebbe a kezdődő viszonyba... Így már (még) több irányú "elköteleződés" lenne!

2020. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ő 28 én 27 éves vagyok, de egyikünknek sem volt még sok komoly kapcsolata...
2020. nov. 5. 20:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell megszakítani olyannal a kapcsolatot aki szimpatikus, eljönne érted, csak csúsztatja az időt. Mondanám neki, hogy oké, találkozzunk, de csak olyan időpontot tűzzön ki ami 200%-ban biztos neki, és el fog jönni. Ezért lerázni vkit szerintem teljesen értelmetlen.
2020. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!