Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértett meg?

Figyelt kérdés

Mindig sminkeltem magam , de nem eröteljesen , csak rúzs és szemkontúr stb , es úgy járok a munkába , nekem tetszik és igy eltudom jobban fogadni magam , kulönben volt idöszak , amikor nem tudtam kimenni a házból , annyira nem tetszettem magamnak .

Tehát magamért teszem , nekem ez fontos

Van egy férfi a munkahelyemen , aki azt találta mondani , mikor összegyultunk többen és ott volt egy csaj is , aki nem sminkelt sosem , rámnézve provokálva mondta , hogy neki sokkal jobban bejön a NATÚR stilus , minek a smink a nöknek es a pózolás , igaz ? Kérdezte tölem ironikusan . A ”natúr” csaj nagyon buszkén , boldogan kacagott .

Miért akart megalázni?

Imponálni akart amásiknak ?

Nagyon duhös lettem , nagyon megalázó volt !



2019. okt. 20. 08:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen megérdemelted. Nem a sminkkel volt baja hanem a személyiséged miatt nem kedvel (írás alapján okkal) és beszólt. Van ez így. Érett felnőtt ember elengedni az ilyet. Az önbizalomhiányosok meg kiborulnak rajta.

Bosszút is akarsz netán állni egy kijelentés miatt?

2019. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Miért érdemeltem meg ? Mit beszelsz ?
2019. okt. 20. 08:18
 3/31 A kérdező kommentje:
MEgint a 81% os éjjel nappal
2019. okt. 20. 08:19
 4/31 anonim ***** válasza:
6%
Egy hisztis nő vagy. Egész biztosan az agyukra mész. Ennyi az egész. Kis önismeret nem ártana.
2019. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
7%
Ezeket is nyugodtan töröltetheted, de akár jó tanácsnak is értékelhetnéd most az egyszer.
2019. okt. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

En pont forditva gondolom mint elsö.

Érett felnött ember nem azzal foglalkozik kin milyen "maskara"van, plane nem kezd el gunyolodni mint az ovodaban, hogy szemüveges pàpa lyukas a gatyàja.


Akivel eleve foglalkoznak pont az aki tetszik nekik.


En mint tapasztalt irom az utàl szol be meg aljaskodik akinek serti az egojat hogy le van sz.rva

En dolgoztam egy cegnel ahol egy idös hàjas portàs ràmszàllt es amiert flörtszinten sem viszonoztam semmit, ezert neki àllt kifigurazni

Ugyanez masik helyen öreg tata a fönök, ki akart velem kezdeni, es mivel nem hagytam magam elkezdett utàlni.


Az ilyeneknek az a bajuk hogy nincs nekik "nyalva"

2019. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
11%

Azért vicces, hogy így betámadsz, de nem én írok ki ugyanarról harminc kérdést mert nem tud megnyugodni a lelki világod.

Az is vicces, hogy gyanúsítanom se kellett, magad vallottad be hogy a negyvenes nő vagy, aki napok óta itt hisztizik mert egy férfi lepattintotta.

Csak a saját életed keseríted ezzel. Ha tényleg érett nő lennél, már rég túlléptél volna ezen.

2019. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is számtalanszor kaptam mar ilyen megjegyzéseket ettol függetlenül nem fogok kiakadni rajta. Ha te igy érzed jol magad ne érdekeljen senkinek a véleménye. Viszont nem kell emiatt megsértődni..
2019. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%

Még annyit (en is sminkelek amugy en is természetesen felül egy vékony tus es joforman szinezett labello a szamon szemhejpuder halvanyrozsaszin)es engem is letagloz hogy pl szakmai adohatisagi elöadasokon elvileg felnött intelligen emberek közt egy sima ingben gatyàban azt hinné az ember hogy le tud csak ugy ülni a terembe hogy eszre sem veszik. Es intelligensnek hitt diplomas emberek àllnak le gunyt csinalni a halvanyrozsaszin szemhejpuderemböl.


Hàt szerintem nem en vagyok a h.lye aki az autopalyan megy szembe a forgalommal, hanem ebböl is kibukik az ki az akinek osztottak észt is


Ellenpelda!


Tinikent szamban piercing, hatalmas fekete pothaj, (gondolhatjatok mennyire trének nezhettem ki)bankba vettek fel dolgozni hatter irodai melo SAP rendszer, mindenki rövid haj kiskosztüm, SENKI még csak ferde szemmel sem nezett ràm, ebednél kivancsian jöttek leültek hozzam beszelgetni. Nem csinalt senki abbol jelzést nekem hogy nezzek mà tükörbe ugyan.

2019. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem attál rá okot. Kétlem, hogy minden sminket nőnek beszólna.
2019. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!