Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítsak ha hétvégén is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha hétvégén is keres/talál más programot, minthogy velem találkozzon? Így 1,5 hetente találkozunk pár szex erejéig, de amúgy meg minden nap keres

Figyelt kérdés

Minden nap ír, keres, de neki 1,5 hetente elég hogy találkozzunk, akkor párszor szexelünk és ennyi. Ez nem egy kapcsolat, én is érzem.

Ti szakítanátok? Jogos lenne? Ez a 1,5 hetente nagyon nem működőképes. Pedig állítólag ő is kapcsolatot akar...

Mindketten 24 évesek vagyunk, én vagyok a lány


2020. nov. 7. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapból nem vagy lelkes ezért az egészért.. Szóval jobb minél hamarabb
2020. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked így nem jó, és nem tud sűrűbb lenni a találkozás, mégis igényelnéd, akkor mérlegelj mi a fontosabb neked, hogy komfortosan érezd magad a kapcsolatban, vagy nem.


Nehéz ennyi infóból belelátni a kettőtök közötti kapcsolatba, de talán általánosan elmondható, hogy ha ezt jelzed neki (nem tudom ezt már megtetted-e) és úgy sincs komprumisszum akkor válaszd a saját boldogságod és egy olyan srácot akinek hasonlóak az igényei mint neked.

2020. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok kapcsolaban, csak 1.5 hetente megdug téged.
2020. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így semmi.
2020. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szakitanék.
2020. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, akkor minél több időt szeretne veled tölteni. Ez nem jogosság kérdése, te nem érzed így jól magad, akkor ezen változtatni kell, gondolom már beszéltetek róla, ő elmondta az indokait, de ő elégedett a jelen helyzettel, akkor a változtatás egyetlen útja a szakítás. Feleslegesen húzod az időt, ez nem párkapcsolat, néha lefekszik veled, ha ráér.
2020. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő szexpartnert akar, semmi többet.
2020. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindig jól belenyúlok a szarba, hogy tényleg nem lehet megtalálni az arany középutat. Az előző barátom egész nap/egész héten 0-24ben rám volt akaszkodva, a mostani meg 1,5 hetente igényel 2 óra szexet, de állítólag vele is járunk.

Tényleg nincs arany középút, hihetetlen...

2020. nov. 7. 18:18
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés hogy mennyi ideje ismeritek egymást, lehet hogy most fog elmélyülni a kapcsolat, ha nemrég jöttetek össze, az elején annyira nem szokott mindennapos találka lenni.

Ő mit tervez a jövőben, ez így fog maradni, vagy mit mond ezzel kapcsolatban ha megkérdezed?

Mit csinál minden nap hogy nem ér rá, olyan a munkabeosztás vagy semmi sem indokolja ezt?

2020. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tanul- egyetemre jár, mellette heti 4-5-6 edzése van, igazából azt magának osztja be. És ennyi.

Úgy 3 hónapja tart a dolog.

2020. nov. 7. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!