Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés mely fázisában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés mely fázisában illendő közölni, hogy impotens vagyok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Sok más módon is ki lehet elégíteni a nőt. Használd a nyelvedet, kezedet, ujjaidat. Ez még nem jutott senki eszébe? Csak az hogy aszexuális nt keressen?
2020. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mivel egyszerű mezei nő vagyok, behatolás nélkül nincs kedvem párkapcsolatban lenni. Nincs hüvelyi orgazmusom sajnos, nem ezen múlik, egyszerűen az érzés jó, hogy kitöltenek, bennem vannak, dugnak(szeretkezünk). Ez fontosabb az orgazmusnál szerintem a legtöbb nőnek.
2020. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

a legeslegelején közöld impotens vagy!

Valaki elfogadja ezt valaki nem,ezen ne aggódj

felesleges köröket futni,hazudozni mert az elején a fontos hogy közöld,nyugodj meg van olyan Nő aki ezt elfogadja


Senki se tehet róla,sok sikert!Ne add fel

2020. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!