Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép emberek mentálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép emberek mentálisan egészségesebbek abból kifolyólag, hogy gyakrabban jutnak szexhez vonzó partnerekkel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 08:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%
Szépnek mondott nő vagyok. Sok férfi próbálkozott már nálam, sok vonzó is volt köztük, igen. Viszont pár éve megerőszakoltak. Akkor még 18 sem voltam...Egyszerűen nem tudom feldolgozni, nem gondolom magamat mentálisan egészségesnek, folyamatosan szorongok, és rosszul vagyok. Undorító a gondolkodásmódod, kérdező.
2020. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
aki maszturbál az is egészségesebb mivel jótékony hatásai vannak a szexuális kielégülésnek .
2021. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!