Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfiak vizuálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak vizuálisabb lények mint a nők, akkor mégis miért szelektálnak a nők szigorúbban pasik terén külső szempontjából mint a férfiak nők terén?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 00:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Meg ne kérjen számon olyan dolgokat rajtam, amiket el se követtem, mert akkor garantáltan nem beszélek vele többet.
2020. nov. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

Igen, jelenleg ha körülnézek, valóban 10-15%. De ha mindenki kihozná magából a legjobbat (odafigyelne a súlyára, edzene, ápolt lenne, szép tartás, nyitott, érzelmileg is érett személyiség, önbizalom, mentális problémák kezelése stb), akkor lenne 40% is!

Önbizalom, tartás, kisugárzás a fizikai megjelenésre is hatással van! Persze vannak külső tulajdonságok, amiken nem igazán lehet változtatni, de a vonzalmat az egész megjelenése váltja ki, és annak nagy része a kisugárzás. Sokaknak ez negatív vagy nem rokonszenves számomra. Mitől? Mentális problémák, önbizalom hiánya, megkeseredett "úgyse jön össze és ezért más a hibás" hozzáállás, alacsony értelmi szint stb. Önbizalom a kulcs. És nem a kakaskodó izomagy bunkóság. Az visszataszító. Hanem egy nyugodtság sugározza leginkább. Az a legbátrabb, aki nyugodt, mert tudja, bármi jön, képes kezelni. Ja és nyugodt nem egyenlő visszahúzódó! A visszahúzódó ember se kelti fel dokak érdeklődését. Nyugodt, mint nem befeszült, de nem is az h elalszik a szájában a tej. Inkább laza. De nem komolytalan. Könnyedén veszi a dolgokat, mert nem fél a kudarctól, tisztában van a határaival és bízik a képességeiben.

Remélem, sikerült képet adnom, mi a vonzó megjelenés. Sablonosan hangzik, de ehhez önelemzés, önismeret, önfejlesztés kell.


#6

2020. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

8-as, tévedsz.

Igen kevés nő keres fuckbuddyt.


Egy rossz belső megöli a vonzalmat, lehet akármilyen jó belsőre. Onnantól nem kell, nem hogy még le is feküdjek vele. Aki nem szimpatikus, azzal az ágyban sem lesz jó. A szex nem csak a testekről szól, igazán jóvá a bizalom, lelki intimitás teszi. Ha figyelnek a felek egymás vágyaira. Férfiak könnyen kielégülnek, de a nőknek kell, hogy odafigyeljenek rájuk. Ezt nem érti a sok invel, aki sír, hogy minej a nőknek vibrátor, amikor annyi szűz pasi van. Hát pont hogy a f.sz pótolható, de a törődés, érintés, intimitás nem.

2020. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

“ És nem a kakaskodó izomagy bunkóság. Az visszataszító. “


Pedig az ilyen pasiknak sincsenek nő gondjaik :)


Akkor valahol mégis hibádzik a teóriád. Mert akkor ezeknek a pasiknak szűzeknek kellene lenniük.


Véleményem szerint a párválasztás egy rituálé, egy csoportos rituálé, csakúgy mint az állatok esetében ahogy a hímeknek le kell nyűgözniük a nőstényeket szépségükkel, erejükkel. És ezen rituálé keretén belül a pasik egymás mellé és egymással szembe vannak állítva és versenyt kell vívniuk szépségben, erőben de dominanciában is és a győztest fogja a nő választani. Az hogy a belső értékek fontosak az egy csak egy kulturális maszlag ami eltereli a bénább pasik figyelmét a lényegről és önmagukat okolják sikertelenségük miatt. Mi emberek többnek akarunk tűnni az állatoknál, azért kellett ez a kulturális maszlag. Holott a párválasztás ösztönszinten zajlik, biológiailag kódolt és annak, hogy ki hány könyvet olvasott semmi jelentősége nincs :)

2020. nov. 14. 09:32
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 13-as válaszoló ír, azt ki kellene rakni a kategória tetejére, hogy elejét vegye sok idióta kérdésnek.

Férfinak kell egy lyuk, ahova berakhatja, azt ennyi a kielégülés. Egy nő hiába jut szexhez, ha a pasi nem törődik vele, - gyakran párkapcsolatban is leszarja, nemhogy alkalminál - annál egyedül is jobb.

Sírnak a pasik a nők válogatóssága miatt, meg hogy csak a pénzre mennek, hát itt a nagy titok uraim: önzők vagytok. Ha a szex csak nektek jó, mi miért menjünk bele?

2020. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

“Férfinak kell egy lyuk, ahova berakhatja, azt ennyi a kielégülés. Egy nő hiába jut szexhez, ha a pasi nem törődik vele, - gyakran párkapcsolatban is leszarja, nemhogy alkalminál - annál egyedül is jobb“


Ez azért van mert a nők a külsőt helyezik előtérbe párválasztás során. És jellemző, hogy a külsőleg penge pasik kicsit egoistábbak, kevésbé figyelmesek. És akkor a nők panaszkodnak, hogy milyenek a pasik. Ez tényleg nagyon tipikus.

2020. nov. 14. 09:38
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a tipikus, hogy a külső alapján beskatulyázod a férfiakat. Ez sosem volt jó reklám, hogy aki nem néz ki jól, az lelkiekben annál több, mert éppoly felszínes gondolkodás, mint amilyennek a nőket tartja.
2020. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe belepirultam, 15-ös! :)

De igen, lehet hivatkozni, bemásolni hogy végre eljusson hozzájuk.

Pedig már leírtam párszor, meg más is szerintem. Csak könnyebb a pénzre fogni, mint magukba nézni, hogy igenis önzőek. Nézzétek meg, ahol a pasi szerelmes, itt is meg a szex kategóriában is miket írnak, mennyire szeretnék kielégíteni a párjukat. Na ez a szeretkezés. Össze sem hasonlítható egy ürítéssel.


#6,12,13

2020. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Miért? Amiért a fazekas is mér. :D

Amúgy meg a külső megfog, a belső megtart. Lehet valaki bármilyen szép, ha rohad, de ha meg kicsit sem vonz, akkor az is halott. És nehogy már én ne választhassak számomra vonzó egyént, akinek a belsejével és külsejével egyaránt meg vagyok elégedve, mert a szánalmas incelkék vergődnek itt nekem.

Ha amiatt felszínes vagyok, mert kémiát is akarok és az együttlétek élvezője, nem elszenvedője akarok lenni, akkor legyen. Az vagyok. Most biztos örülsz és megveregeted magad, csak az a baj, hogy te valószínűleg belül is rohadsz és ezért nem kellesz senkinek.

A tömény nőgyűlölet meg ez a hülye alfázás, amit toltok hihetetlenül fárasztó.

2020. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
7%
Mert egy nőnek fontos, hogy pasi terén versenyképes legyen a barátnőivel, tehát legalább olyan jól nézzen ki a pasija, mint a barátnőié, de lehetőleg inkább jobban.
2020. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!