Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki, hogy sok a kövér nő, mikor nem is igaz?

Figyelt kérdés
múltkor megfigyeltem a suli előtt gyereküket váró nőket, 20-ból vagy 3 kövéret láttam, a többi normális testalkatú vagy sovány volt.Bementem egy bankba, csak sovány nők voltak, sőt nagyjából minden munkahelyen, még a cukrászdában is sovány nők dolgoztak. Az utcán is ha szembejön velem vagy 10 nő, csak egy kövérebb van köztük. Most dierkt megnéztem.

2020. nov. 14. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ügyesen elkerülöd őket, vagy nem akarod észrevenni. Egyébként ahol emberekkel kell foglalkozni, mindig a dekoratívabb nőket veszik fel.
2020. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igazából attól is függ, mit tartunk kövérnek. A statisztikák szerint ugye a túlsúlyosok aránya is számít. Szerintem az országban sok ember túlsúlyos (5-10 kiló plusz) ami jól tud még kinézni, nagyon elhízott azért kevesebb van. És a fiatal korosztály nyilván még nem annyira elhízott.
2020. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorin a kövéren sokan úgy értelmezik, hogy "nem vékony". Tehát amit te normális testalkatúként emlegetsz, az számukra már "kövérdisznó" kategória.


Olyanból, aki tényleg kövér, valóban nem sok van. Léteznek, de közel sem minden 2. ember az.

2020. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Strandon jártál már nyáron? Akkor gondold át...
2020. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

"20-ból vagy 3 kövéret láttam"


Az elhízottak aránya Európában a felnőtt lakosság körében Magyarországon a legmagasabb, globálisan pedig az USA, Mexikó és Új-Zéland után a negyedik helyen állunk.

A 15-16 éves lányok között már a 30 százalékot közelíti a súlytöbblettel rendelkezők aránya. Az életkor előrehaladtával történő súlygyarapodás felnőttkorban sem áll meg, hiszen míg a 18-34 évesek harmada túlsúlyos vagy elhízott, addig a 65 évesnél idősebbek között már 10 emberből 8-at érint ez a probléma.


[link]

2020. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
#5 Ezt már párszor leírtad, leírták. A túlsúly még nem kövérség. A kövérség baj, a túlsúly nem az.
2020. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
A túlsúly is baj. Persze ebben az országban szinte alap.
2020. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem baj, nem árt az egészségnek. Igen, ebben az országban alap. Törődj bele. Az egészségre továbbra is az elhízás veszélyes. A kérdező a kövérségről írt. Az nem 5-10 kiló feleslegnél kezdődik.
2020. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az orvosi értelemben vett túlsúly sem 5-10 kilónál kezdődik.

Én 170/52 vagyok, és még 85 kilóval is CSAK TÚLSÚLYOS lennék statisztikai szempontból. Szóval így kezeld a linkelt statisztikát.

A gyakorlatban egy 85 kilós nő a kövér malac. Nem az 5-10 kiló túlsúlyról van itt szó. Rengeteg a kövér ember.

2020. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te milyen statisztikát nézel de én 162/65 vagyok és amikor 68 voltam már túlsúlyt írt nekem. A mostani súlyom nem tudom annak számít-e vagy sem. Én ezzel a "túlsúllyal" sportolok, van rajtam izom, formás vagyok, nem éhezem de nem is zabálok. Elmúltam negyven. Ezt tudom megtartani ésszerű keretek között. Neked ez biztosan kövér, de ránézésre senki nem mond vagy tart még elhízottnak sem, és a súlyomat is max 60 kilóra saccolnák. Úgyhogy ha az utcán lát a kérdező, engem tuti a normál súlyú emberekhez sorolna, pedig szerinted már egy dagadt disznó vagyok.

Viszont a 170/85 már elhízás és nem túlsúly. A testmagasság -100 szokott lenni a felső határa az egészséges súlynak amúgy.

2020. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!