Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek a 90es években is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a 90es években is ekkora egójuk volt amikor még nem masszírozták ennyire az egójukat az Interneten a férfiak?

Figyelt kérdés
Nyilván a szép nők akkor is kiemelt figyelmet kaptak a férfiaktól. Na de manapság még nagyon unalmas kövér előnytelen külsejű nőknek is rengeteg udvarlója van, főleg az Interneten.
2020. nov. 17. 13:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az nem egoizmus, hogy sajnáljátok a lányoktól a nálatok jobbakat, mert azerintetek be kéne érni veletek?

Nem egoisták lettek a nők, csak éppen már nem lesz reménytelen az életük, ha nem veszi el őket az első jöttment, ezért nem kaparnak olyan kétségbeesetten ilyen anyaszomorítók után, mint ti azt elvárnátok.

2020. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik hozzászóló úgy ír a '90-es évekről mintha ezer éve lett volna. Akkor mentem férjhez,majd ezt követően / nem váltam el/ a 2000-es években lett a masodik tartós kapcsolatom. Igaz,haladt a korom,de kb ugyanazok voltak az elvárásaim/igényem a második kapcsolatomban mint az elsőben. Változik a világ,de úgy gondolom,hogy ahogy akkor,most is van normál értékrendű.
2020. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
39%
Manapság a büfé szakos bölcsész meg a média szakos is professzornak érzi magát az a baj.. pedig az inteligenciájuk egy gyári munkásnál nem nagyobb , akinek működik a memoritere az tud magolni..
2020. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

16-os, pedig így volt.

Pl. vicces volt, hogy én voltam a válogatós pitcha, csak mert nekem pl. nem felelt meg az átlagjózsi. Átlagnál szebb és műveltebb lány voltam, de az Istennek nem értették a munkahelyen (akkor még szokás volt belepofázni nyíltan egymás magánéletébe), hogy nekem miért nem jó a céges sofőr fia. Amikor olyan helyes srác, és úgy megnéz, amikor bejön az irodába. Hát mert nem, basszus.

Én kivártam, 29 voltam, amikor férjhez mentem (és nem, nem a középkorban volt, de a 90-es évek elején ez már a vénlány kategória volt:)))

Én nem bántam meg, hogy válogattam. Szenvedtem volna, ha temperamentumban, műveltségben, lélekben nem hozzám hasonló férfit kapok.

Viszont sok korombeli hozzáment az első jöttmenthez. És igen, nálunk is az irodista csajok többségének bizony melós férje volt. Könyvvizsgáló lány simán hozzáment a szakmunkáshoz, az irodánkból is.

Lepontozhatjátok, de ez akkoriban általános volt, hadd tudjam már jobban, benne éltem.

N/48.

2020. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%
24-es,de az irodista csajok érettségivel rendelkeztek,a szakmunkás pasik többsége pedig értelmes volt. Nagy értelmi különbség nem volt köztük.
2020. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan volt minden,mint most.
2020. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
írodista átlagos munkavégzése : 8 órából 2 óra közösségi oldalak böngészése 2 óra kávé , 2 óra pletyi.
2020. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25-ös, mondjuk az okleveles könyvvizsgáló nőnek alap volt, hogy közgazdasági diplomája legyen, utána jöhetett a könyvvizsgálói tanfolyam.

De a másik, hogy most egy sima érettségizett irodista sem megy hozzá melóshoz, de még a műkörömépítő Vivike sem.

2020. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!