Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá hajtsak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szembe szomszédom 2 héttel ezelőtt kutyasétáltatásom után, mikor összetalálkoztunk a folyosón, behívott engem meg a kutyámat a lakásába. Míg a teraszon elszívtam egy cigit beszélgettünk, majd itallal is szeretett volna kínálni, de én nem iszok alkoholt, így azt hanyagoltam. Beszélgettünk mindenféle dologról. Bejövős a pasi. Szerintetek megtegyem az első lépést felé? 7 éve ismerem, mióta beköltöztem a házba. Az invitálását tőle vehetem első lépésnek felém, én is bejöhetek neki?
2020. nov. 17. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan tedd meg a következő lépést.
2020. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
82%
Legközelebb hívd meg őt egy kávéra. Majd kiderül hogy bejössz-e neki.
2020. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Facen nem találtam meg sajnos, ott el tudtam volna kezdeni a kezdeményezést. Most jöttem fel a kutyával, otthon van, ég a lámpa a konyhájában.
2020. nov. 17. 17:21
 4/69 anonim ***** válasza:
100%

8 után is lemehetsz a kutyával ha 500 méteren belül lakik :)

Valami "véletlen" összetalálkozás legyen a következő lépés vagy keresd még Facebookon hátha meg lesz.

2020. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

A kutyám ugatva jelez ha valaki hazajön, legközelebb a kukucskálón kinézek, hogy ő-e. Ha igen, kinyitom az ajtót és úgy csinálok mintha a kutyát tanítanám, hogy ne ugassa a szomszédokat.


4-es, mondom szembe szomszédom, pont egymással szemben lakunk. Facen nincs fent :(

2020. nov. 17. 17:26
 6/69 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Ne vidd túlzásba a nyomulást mert lehet hogy az ellenkezőjét éred el vele. Két hete történt és nem haltál bele hogy nem próbálkozik. Ha veled szemben lakik, figyeld meg mikor szokott hazaérni általában délutánonként és ahogy a 4-es is írta "véletlenül" pont akkor érkezz te is haza kutyasétáltatásból. Ha elsőre a köszönés után csak megkérdezed hogy van már az is előrelépés. Ha meg beszélgetésbe torkollik a kérdésed akkor egyre jobban haladsz :) Általában nem első lépésre fog beléd bolondulni, és ha nem érzi a nyomulást akkor nem fog egy éjszakás csajnak gondolni.

Nyugodtan kezdeményezz de óvatosan.

2020. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
87%
A kutyás dolog helyett mást agyalj ki, több szempontból is sülhet el rosszul.
2020. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Voltam nála még egyszer a kutyával, talán múlt héten (összefolynak a napok távoktatás miatt bocsánat), akkor is kínált volna piával :))) Mondtam is akkor neki, hogy nem udvariatlan akarok lenni, csak nem szeretem az alkoholt, ami igaz is. Sokat van eszemben azóta. Kedves férfi, kis poénos, vicces, vannak hasonló felfogásaink dolgokról :) Gondoltam rá hogy a számát ki kéne derítenem valahogy és rá írni, de lehet ez már sok lenne....
2020. nov. 17. 17:42
 9/69 anonim ***** válasza:
80%
Telefonszám nagyon privát az már szerintem is túl nagy lépés lenne. Meg elég pszicho is :)
2020. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam :)))) Vagy esetleg az enyémet megadni neki, hát nem tudom....
2020. nov. 17. 17:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!